виготовлення бесідок
Будівництво, ремонт і оздоблення

Виготовлення бесідок, альтанок: технологія

Замовити

Для виготовлення бесідки потрібен спеціальний інструмент, оскільки звичайним ручним інструментом не обійтися, так як в деяких моментах шліф-машинка, лобзик, фрезер просто безсилі. У цьому випадку просто необхідний фугувальний верстат, фрезерний верстат, рейсмус, циркулярна пила з різноманітним кутом нахилу і, природно, стрічкова пила.
  На спеціальних пристроях потрібно зробити клеєні арки. Для створення дерев'яних секцій бесідки слід на великому столі накреслити точний шаблон, адже навіть при перекосі в один сантиметр вам доведеться витратити додаткові ресурси, головним з яких є час. Підлогу потрібно робити з обрізної дошки, але при цьому врахувати, що між дошками повинен бути маленький проліт.
  Також при виготовленні бесідки не слід щільно вставляти сухі дощечки вагонки в паз, при цьому необхідно придивитися до місця зовнішнього згину. Працювати з м'якою покрівлею легко, проте досить складно визначити необхідну кількість покрівельного матеріалу. На звичайну шестигранну бесідку діаметром близько 6 м, витрачається близько шести-восьми упаковок. Слід зазначити, що ковзани даху потрібно закрити нарізаними заздалегідь пелюстками.

 

Майданчик під бесідку

 

При виготовленні бесідки майданчик можна викласти плиткою для підлоги, плоским каменем, тротуарним каменем, однак якщо бесідка має свій власний підлогою, тоді потрібно буде всього, лише вирівняти майданчик під рівень. На одну бесідку потрібно близько 2 м.куб. пиломатеріалу, також слід звернути увагу на те, щоб він був абсолютно сухим і камерної сушки. Дуже важливе значення мають матеріали, що використовуються для антисептичної обробки, а також декоративного покриття бесідки.

Бесідку найкраще фарбувати методом повітряного розпилення, використовуючи низький тиск. При використанні кисті можна зіпсувати все плоди багатоденної праці. На місці виготовити бесідку в поодинці дуже складно, тому краще скористатися допомогою професіоналів.
  Якщо планується виготовити засклену бесідку, тоді кращим варіантом буде система тепла підлога. Багато елітних селищ мають жорсткі ліміти на використання електроенергії, саме з цих причин підлогу в будинку або бесідці не надто часто роблять з електричним підігрівом. Якщо не відчуваєте таких труднощів, тоді можна сміливо використовувати цю технологію в бесідці, або хоча б на сходинках перед входом. Досвідчені фахівці рекомендують використовувати теплі підлоги, де тільки це можливо.
  Майданчик, на якому планується виготовити бесідку, повинен бути точно горизонтальним і володіти досконалим рівнем, а середину краще зробити опуклою для кращого стоку води. Якщо будете встановлювати бесідку на камені, тоді під стовпи необхідно покласти обрізки м'якої покрівлі, потрібно запам'ятати, що липка сторона повинна бути вгорі. Виступаючу частину необхідно обрізати. За допомогою такої нехитрої системи можна легко і якісно захистити стовп бесідки від вологи і, природно, від небажаного підмивання.
  Для того, щоб регулювати висоту стовпа, можна використовувати пластини. Для підвищення стійкості бесідки і її цілісності стовпи необхідно прикріпити до підлоги, скориставшись цвяхами або шурупами. Дерев'яний дах важить близько 300 кг, така маса даху тільки у шестикутної бесідки, у інших типів показники істотно відрізняються. При такій масі бесідка запросто витримає будь-який вітер, навіть дуже сильний.
  Бесідка в заміському будинку або на дачі, або просто в приватному секторі - це не тільки краса і престиж, це ще і комфорт, який прослужить вам дуже довго.

виготовлення бесідок виготовлення бесідок виготовлення бесідок

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65