обшивка гіпсокартоном
Будівництво, ремонт і оздоблення

Стеля з гіпсокартону: переваги і недоліки

Замовити

В даний час кожна людина прагне зробити інтер'єр навколишнього його простору стильним, красивим і унікальним. Використання гіпсокартону в цьому сенсі може допомогти змінити інтер'єр до невпізнання.
  Гіпсокартон являє собою оздоблювальний матеріал, який складається всередині з затверділого гіпсу з наповнювачами, а зовні облицьований картоном. Вперше даний матеріал був виготовлений і застосований в США в другій половині 19 століття. Гіпсокартон можна вважати екологічно чистим матеріалом, оскільки при його виробництві використовується тільки гіпс, картон, армоване волокно без будь-яких синтетичних добавок. Гіпсокартон зазвичай використовується при будівництві несучих стін і при обробці приміщень в будівлях з низьким рівнем вологості. Крім того, гіпсокартон іноді використовується для виготовлення звукопоглинальних виробів або декоративного оздоблення.

Переваги гіпсокартону

У нинішній час гіпсокартон є одним з найпопулярніших і використовуваних будівельних матеріалів. Привертає відносна дешевизна даного матеріалу, а також можливість споруди з нього конструкцій будь-якої складності. Безсумнівною перевагою стель з гіпсокартону є можливість досягти рівної поверхні, приховати дефекти приміщення. Плюсом є те, що для спорудження таких стель досить знати ази і не потрібно мати професійне обладнання. Крім того, використовуючи гіпсокартон, можна дати простір дизайнерської фантазії.

Можна зробити багаторівневі конструкції, різні геометричні і опуклі постаті. Споруджуючи стелю з гіпсокартону , можна раз і назавжди вирішити проблему звукоізоляції, оскільки даний матеріал володіє дуже високими звукоізоляційними якостями. Крім того, він дуже вогнестійкий і не підтримує горіння.

 

Недоліки гіпсокартону

 

Недоліком матеріалу є що, що цей він не досить вологостійкий. Тому вкрай небажано робити стелю з гіпсокартону у ванній кімнаті або на кухні. Гіпсокартон не конденсує вологу, в силу чого немає можливості робити вологе прибирання.
  До мінусів стель з гіпсокартону можна віднести необхідність попередньої підготовки приміщень перед монтажем, необхідність побілки і обробки швів, а також необхідність прибирання будівельного сміття, бруду і пилу після монтажу даних конструкцій. До недоліків відноситься і недовговічність даних конструкцій, поява жовтизни і тріщин. Крім того, стеля з гіпсокартону значно краде площу приміщення, оскільки при його установці відстань від стелі повинна бути, як мінімум 10-12 см.
  В цілому ж правильно сконструйована і встановлена стеля з гіпсокартону не просто зробить дизайн приміщення унікальним, а й буде служити довгі роки.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65