тепла підлога
Будівництво, ремонт і оздоблення

Укладка електричної теплої підлоги

Замовити

Одним з варіантів утеплити лоджію або балкон є укладка системи "тепла підлога". Це ідеальний варіант для тих, хто любить ходити босоніж або коли в сім'ї є діти. Крім того, є можливість контролювати витрату електроенергії.
  В основі системи лежить нагрівальний кабель з ізоляцією, який перетворює електричний струм в тепло. Тепла підлога не вкладається на ті місця, де планується розмістити шафу, тумбочку або холодильник. У цьому немає необхідності, та й зайвий нагрів для предметів меблів користі не принесе.
  Декоративним покриттям на електричній теплій підлозі (який до цього укладається змійкою і заливається стяжкою) служить керамічна плитка, ламінат та ін. Не рекомендується використовувати товсті килими, килими на гумовій основі, оскільки вони відіграють роль теплоізолятора.
  У порівнянні з водяним електричну теплу підлогу трохи дорожче в експлуатації. Але водяну теплу підлогу неможливо встановити там, де немає водяного опалення або не допускається втручання в систему централізованого опалення. Тому вона частіше використовується в приватних будинках.
  Перевірки систем "тепла підлога" показали, що загрози з приводу електромагнітного випромінювання не існує. За гігієнічними нормами Євросоюзу межа становить 100 нТл, в той час, як у продукції виробників торгової марки Devi - 8 нТл і Nexans - 11,5 нТл. Крім того, системи пройшли перевірку на можливість пробою в ізоляції, проблем не виникало.
  При звичайному опаленні за допомогою радіаторів тепло в основному збирається у верхній частині приміщення. Що стосується систем "тепла підлога", велика частина тепла розподіляється внизу, при підлоговому покритті. Таке опалення є більш комфортним.

Порядок укладання системи "тепла підлога" Nexans з нагрівальним кабелем:

 
  • Визначається площа обігріву, виключаючи місце під стаціонарні меблі, обладнання та побутову техніку;
  • Вибирається місце на стіні під терморегулятор. Робиться штроба в стіні від терморегулятора до підлоги для датчика температури;
  • Закріплюється монтажна стрічка на площі обігріву з кроком 05-075 м;
  • Дотримуючись кроку укладки, розкладається і закріплюється нагрівальний кабель;
  • Фіксується в штробі на стіні і на підлозі гофротрубка для датчика температури підлоги. Уже можна підбити кінці кабелю до гнізда терморегулятора. Встановлюється датчик температури підлоги в гофротрубку;
  • Конструкція заливається стяжкою (для цементно-піщаної суміші товщина становить 3-5 см). Необхідно стежити, щоб не створювалися повітряні порожнечі;
  • Укладається фінішне покриття (керамічна плитка). Підключається і встановлюється терморегулятор з допомогою інструкції, яка додається.
 

При монтажі одножильного кабелю необхідно врахувати те, що до терморегулятора підключаються двома кінцями кабелю.
  Перед укладанням секції, до і після стяжки, необхідно перевіряти опір ізоляції і центральної жили кабелю.   Включати систему "тепла підлога" можна тільки після повного висихання розчину (для цементно-піщаної стяжки - 28 днів).
  Не можна розрізати нагрівальну частину кабелю!

тепла підлога тепла підлога тепла підлога

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65