дизайн інтер'єра
Будівництво, ремонт і оздоблення

3Д інтер'єр

Замовити

По суті 3Д інтер'єр допомагає нам побачити ще не реалізований проект і усвідомити наскільки буде подобатися рішення. Сучасні дизайнери створюють зображення такого високого якості, що, здається, ми дивимося на фото квартири. На основі такого 3D дизайну можна створити панорамні ролики, які допомагають нам потрапити всередину зображеного приміщення і відчути всі почуття, які у нас викликає оформлення. У такі об'ємні проекти дуже легко вносити зміни аж до зміни кольору і фактури меблів і тканин. Ці проекти особливо важливі для тих, хто хоче зробити ремонт в квартирі за власним дизайном, і не впевнений в якості оформлення.
  Послуги професійних дизайнерів коштують досить дорого, а замовлення проекту може зажадати додаткові кошти. Як же отримати такий необхідний варіант візуалізації і при цьому заощадити?
  Відразу обмовимося, якщо вам потрібно дійсно грамотно оформити інтер'єр, і зробити це в короткі терміни, то краще звичайно звернутися до дизайнера.
  У разі якщо у вас є вільний час і велике бажання навчитися чомусь новому, ви можете спробувати створити свій 3D проект і можливо надалі реалізувати його. Збережені розробки дизайну допоможуть вам в майбутньому робити перестановку або купувати нові меблі, міняти штори і шпалери, перед тим як всі ці дії втілити в реальність. Така чудова можливість допоможе заощадити вам кошти і нерви.
  Отже, як же створити 3D інтер'єр самостійно. В цьому немає нічого складного. На сьогоднішній день в інтернеті є як мінімум кілька десятків програм, які дозволяють простому користувачеві без особливих знань комп'ютера, створювати дизайни інтер'єру.

Пізніше в цій статті ми підкажемо вам кілька таких програм, але спочатку давайте розберемося з чого почати розробку дизайну.
  Спочатку визначитеся з приміщенням. Почніть з однієї кімнати, далі вам буде простіше створити 3D інтер'єр всієї квартири. Зробіть всі проміри: довжину стін, висоту стелі, точне розміщення вікон і дверей вашої кімнати. Потім накидайте приблизно схему розташування меблів і продумайте колірну гамму.
  Тепер поговоримо про програми для ЗD дизайну . Їх досить багато, і ви зможете знайти найкращий для вас варіант дуже швидко. Наприклад, PRO100 - це чудовий конструктор інтер'єру, російською мовою, з великою базою різних елементів дизайну. Після того як ви встановили програму на вашому комп'ютері, приступайте до створення. Процес створення 3D інтер'єру мало чим відрізняється від самого ремонту і послідовність дій тут така ж.
  Підготуйте стіни, тобто створіть їх у віртуальному світі, виходячи з реальних розмірів. Виберіть покриття для підлоги і стін. Звичайно, далеко не завжди в програмі є саме ті кольори і фактура шпалер, яка вам потрібна, для професійного 3D дизайну краще відразу звернутися до фахівців.
  Може бути, і не знадобиться проводити такі складні роботи в своєму житті. Проте, кожен повинен знати, що при бажанні, будь-хто здатний стати трошки дизайнером.
  За допомогою 3Д інтер'єру можна змінювати не тільки меблі або штори у вашій квартирі, але і робити попередній перегляд і аналіз майбутньої перестановки. Ви будете точно знати, вирушаючи в меблевий магазин, яка модель тумбочки підходить до вашого інтер'єру.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65