3D панели
Будівництво, ремонт і оздоблення

3D панелі в інтер'єрі

3D панелі - це нове віяння в дизайні інтер'єру. Дана новинка особливо буде цікава любителям незвичайності і неординарності в інтер'єрі. Об'ємні 3D панелі надають приміщенню родзинку, ексклюзивність і привертають увагу. Опукла форма панелей може бути, як ультрасучасної, так і в класичному варіанті.
  Поверхня може бути глянцевою і матовою. Так, глянцеві панелі створюють більше оптичних ефектів і розширюють простір. Матові панелі привертають до себе увагу за рахунок своєї опуклою текстури і створюють певний настрій.   Стіни, оформлені даним видом декору, можна побачити як в квартирах, так і в місцях підвищеної відвідуваності: ресторанах, офісах, торгових центрах, кафе. 3D панелі можуть бути з різноманітного малюнку, кольору, форми, текстури - до безкінечності фантазії.

3D панелі в основному виготовляються з гіпсу - екологічний натуральний матеріал, з яким майстрам при монтажі легко працювати. При необхідності можна без проблем підрізати під потрібний розмір і кут.
  При монтажі даного виду декору на поверхню можна використовувати як клейову суміш, так і направляючі. При використанні суміші необхідна рівна поверхня без перепадів.
  Шви після установки шпаклюються і затираються. Таким чином маскуються всі стики і на стіні утворюється єдине цілісне полотно. Після монтажу панелі можуть бути пофарбовані.
  Найкраще 3D панелі використовувати на великих площах.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(044) 383-58-36; (063) 025-51-65