3D панели
Будівництво, ремонт і оздоблення

3D панелі в інтер'єрі

Замовити

3D панелі - це нове віяння в дизайні інтер'єру. Дана новинка особливо буде цікава любителям незвичайності і неординарності в інтер'єрі. Об'ємні 3D панелі надають приміщенню родзинку, ексклюзивність і привертають увагу. Опукла форма панелей може бути, як ультрасучасної, так і в класичному варіанті.
  Поверхня може бути глянцевою і матовою. Так, глянцеві панелі створюють більше оптичних ефектів і розширюють простір. Матові панелі привертають до себе увагу за рахунок своєї опуклою текстури і створюють певний настрій.   Стіни, оформлені даним видом декору, можна побачити як в квартирах, так і в місцях підвищеної відвідуваності: ресторанах, офісах, торгових центрах, кафе. 3D панелі можуть бути з різноманітного малюнку, кольору, форми, текстури - до безкінечності фантазії.

3D панелі в основному виготовляються з гіпсу - екологічний натуральний матеріал, з яким майстрам при монтажі легко працювати. При необхідності можна без проблем підрізати під потрібний розмір і кут.
  При монтажі даного виду декору на поверхню можна використовувати як клейову суміш, так і направляючі. При використанні суміші необхідна рівна поверхня без перепадів.
  Шви після установки шпаклюються і затираються. Таким чином маскуються всі стики і на стіні утворюється єдине цілісне полотно. Після монтажу панелі можуть бути пофарбовані.
  Найкраще 3D панелі використовувати на великих площах.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65