алюмінієві вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вікна з алюмінієвого профілю

Замовити

Ще недавно найпоширенішим матеріалом для виготовлення вікон і перегородок був, переважно, металопластик. Здавалося, що алюмінієві вікна ніколи не зможуть зайняти цю нішу, вони не в змозі успішно конкурувати. Перші спроби виготовлення вікон з алюмінію не були успішні - такі вікна не завжди мали гідний вигляд, вони промерзали і не завжди могли похвалитися герметичністю. Для житлового будівництва вони були неприйнятні і ставили їх в основному в будинках громадського і спеціального призначення.

Розвиток вікон з алюмінієвого профілю

Але час на місці не стоїть, технології розвиваються. Нова хвиля вікон з алюмінію успішно конкурує не тільки з вікнами з металопластику, вона також потихеньку підсуває вікна з профілю ПВХ і дерева. У алюмінію вистачає козирів, тепер це не той дивний і не зовсім зручний матеріал, яким він нещодавно був. Сучасні сплави алюмінію з магнієм і кремнієм міцніше, гнучкіше і легше пластика, а нинішні технології фарбування знищують всі рамки можливого дизайну.
  Ремонтопридатність вікон з алюмінію просто фантастична, а в цілому, їм зовсім не потрібен особливий догляд протягом вісімдесяти років.
  Конструкції з алюмінію поширені повсюдно в світі. З них монтують спортивні і торговельні комплекси, будують офісні будівлі і споруджують з них фасадні системи вищої якості. Не завжди і здогадаєшся, з чого вся ця краса зроблена, дивлячись на таку будівлю. У наш час алюміній став незамінним матеріалом там, де потрібно скління колосальних площ.
  Адже по співвідношенню міцності і легкості матеріалів, рівних алюмінію не знайти.

Вікна з теплого й холодного алюмінієвого профілю

 

Для облаштування нежитлових приміщень використовуються вікна з холодного алюмінію. Такий простий, базовий варіант профілю відмінно підходить для галерей, підсобних приміщень, парковок і вітрин.
  Теплий алюмінієвий профіль коштує дорожче, але він забезпечений термовставками з поліаміду і має відмінну теплоізоляцію - він рекомендований для установки в опалювальних приміщеннях. Завдяки легкості і міцності, нього елементарно ставляться багатокамерні склопакети будь-якої ваги і специфіки.
  Цей матеріал абсолютно чистий з точки зору екології, він безпечний для здоров'я, не піддається гниттю і іржавіння, не сприяє зростанню і поширенню шкідливих бактерій. Крім того, він не виділяє ніяких парів, байдужий до температурних перепадів. Алюміній не деформується протягом всього терміну експлуатації, він позбавлений будь-яких нерівностей і тому не накопичує на поверхні бруд і пил. Виглядаючи чисто і акуратно, він не вимагає особливого догляду, а додавши до цього неможливість алюмінію горіти - ми отримуємо ідеальний матеріал для вікон і дверей.
  Алюмінієві вікна встановлюються в проєм будь-якої складності без обмежень. Їм без проблем можна надати будь-яку конфігурацію, через співвідношення легкості і міцності вони можуть бути будь-якого розміру і типу відкривання. В основному переважає комбінований тип відкривання, хоча і відкидний і поворотний варіант теж користується попитом.
  Нагадаємо, що комбіновані вікна складаються з глухої, що не відчиняються, і рухомої частини.
  Якщо ви хочете вибрати вікна, які прослужать, як мінімум, трьом поколінням, не будучи причиною головного болю - вибирайте алюмінієві вікна. Вигоди від установки алюмінієвих вікон компенсують їх високу вартість.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65