балкон під ключ
Будівництво, ремонт і оздоблення

Балкон під ключ - комплексне оздоблення балконів і лоджій

Замовити

Балкон під ключ - це комплексне оздоблення балкона або лоджії.   Балкон повинен бути функціональним, привабливим і якісним.
  Орієнтовний бюджет по роботах можна прорахувати в телефонному режимі, надавши розміри існуючого балкона і висловивши побажання. Після виміру складається вже остаточна точна вартість балкона під ключ.
  Вартість балкона залежить від Ваших побажань, смаків і потреб. Балкон може виконувати функцію додаткового приміщення для зберігання продуктів або для речей, тимчасово що не використовуються. У цьому випадком виконується стандартне скління з холодним однокамерним склопакетом і базове утеплення з обшивкою.
  При виконанні балкона як продовження кімнати вже використовуються більш теплі склопакети (для збереження тепла на балконі або лоджії), комплексне утеплення, а декоративне оздоблення передбачає більш індивідуальний підхід у виборі матеріалів.

Етапи виконання балкона під ключ:

  • Виготовлення виносу або каркаса балкона
  • Зовнішня обшивка балкона сайдингом або пластиковою вагонкою
  • Виготовлення даху балкона з покриттям профнастил або ондулін
  • Скління лоджії
  • Внутрішнє утеплення балкона
  • Внутрішнє оздоблення декоративними матеріалами
  • Виготовлення шафок і тумбочок

Наша компанія може запропонувати Вам широкий вибір матеріалів, щоб в результаті отримати якісний і зовні привабливий балкон під ключ . При цьому максимально враховуються ваші побажання і їх можливість втілення в життя на практиці.
  Використання сучасних матеріалів і технологій та досвідченими майстрами дозволяє домогтися максимального збереження тепла на вашому балконі, отримати гідний зовнішній вигляд і приємне користування.

балкон під ключ балкон під ключ балкон під ключ

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65