бамбукові шпалери
Будівництво, ремонт і оздоблення

Бамбукові шпалери в інтер'єрі

Замовити

Бамбукові шпалери - це натуральний розплющений бамбук на тканинній основі. У продажу можна зустріти шпалери різних кольорів та фактур.
  Це екологічно чистий обробний матеріал, стійкий до природного зносу і забруднень. Він не боїться сонячних променів, просто монтується і легко очищається за допомогою пилососа і вологої губки.
  Бамбукові шпалери широко використовуються для обробки стін, декорування стель, оновлення меблів та інших деталей інтер'єру. Їх можна застосовувати як самостійно, так і в комбінації до інших оздоблювальних матеріалів. Полотнища клеять на стіни спеціальним клеєм, нанесеним на тканинну сторону. Шпалери повинні добре просочитися клейовим складом протягом 5-8 хвилин, але ні в якому разі не можна їх згортати і складати. Проступив клей відразу ж віддаляється вологою ганчіркою. Зовнішні кути рекомендується обклеювати встик і декорувати за допомогою ліпнини.

Бамбукові шпалери можна кріпити за допомогою рідких цвяхів на поверхні з цегли, бруса або бетону без попередньої обробки стін. При такому способі рідкі цвяхи слід наносити на смужки щільної тканини, розташовані з тильного боку. Спочатку підготовлені полотнища прикладаються до поверхні, пристукують до стіни, а потім знімаються і залишаються на 6 хвилин для висихання. Після цього можна остаточно кріпити смужки шпалер до стін. Для кріплення бамбукових полотнищ до поверхонь з ДВП, ДСП і гіпсокартону можна застосовувати декоративні шпалерні цвяхи або використовувати меблевий степплер.

бамбукові шпалери бамбукові шпалери бамбукові шпалери

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65