кольори дерев'яних вікон
Будівництво, ремонт і оздоблення

Вибір кольору для дерев'яних євровікон

Замовити

При виборі кольору дерев'яних євровікон клієнтам пропонується набір викрасок. Фарбування виконане з використанням імпортних фарб на водній основі, що забезпечує повну екологічність.
Серед основних варіантів кольору для дерев'яних євровікон можна виділити наступні: білий, вибілений дуб, кілька відтінків жовтого, горіх, червоний, і темні кольори, кольори по Ral.
Крізь покриття можна розгледіти структуру дерева, яку видно під певними кутами.
На різних породах дерева дерев'яних євровікон по-різному грає кожен колір і має свої відтінки. Це відбувається у зв'язку з тим, що кожна порода дерева по-своєму вбирає ґрунтовку і фарбу.

Тому одна і та ж фарба має різний результуючий колір на різних породах дерева. Точно так, як і одна і та ж порода дерева, але з різних партій, може виглядати по-різному. Це залежить від місця, де виросло дерево, кількості опадів в той чи інший рік. Все це відображається на структурі волокон і річних кілець дерева.
На більш щільних ділянках дерев'яних євровікон фарба вбирається в меншій мірі і виглядає інакше. Більш рихла структура дерева дає темніший колір дерев'яних євровікон в результаті.
При виборі кольору дерев'яних євровікон потрібно враховувати той момент, що дерев'яні євровікна виготовляються з натурального матеріалу, тому на однакових вікнах колір буде відрізнятися. Різні відтінки в дерев'яних євровікон підкреслюють натуральність використовуваного матеріалу.

дерев'яні вікна дерев'яні вікна дерев'яні вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65