деревянные евроокна монтаж
Будівництво, ремонт і оздоблення

Монтаж дерев'яних вікон

Замовити

Монтаж дерев'яних вікон в дерев'яному будинку має свої нюанси. Потрібно враховувати факт усадки дерев'яного будинку після зведення, на що впливає ступінь його вологості. Внаслідок усадки будинку відбувається коливання розмірів віконних прорізів, що може спричинити за собою розтріскування склопакетів в дерев'яних євровікнах. Тому зазор на монтажний шов повинен становити близько 1,5-2 см.
  У дерев'яні будинки зі зрубу або бруса бажано встановлювати також дерев'яні євровікна. Однорідний матеріал має однакові фізичні властивості і краще поєднується зовні.
  При монтажі дерев'яних євровікон в проєм необхідно перевірити рівень вікна в трьох площинах. Також має бути однакова відстань між отвором і самої рамою з усіх боків, щоб в подальшому було простіше виконувати обробку укосів.

Для монтажу дерев'яних вікон в дерев'яному будинку використовуються анкерні пластини. Після закріплення рами в проємі ще раз перевіряється рівень. Далі йде процес навішування стулок. По периметру пінний шов заповнюється монтажною піною. Бажано використовувати професійну монтажну піну. Із зовнішнього боку кріпляться відливи, з внутрішньої - підвіконня (дерев'яні підвіконня більшою мірою схильні до механічних впливів, тому рекомендується використовувати підвіконня з ПВХ або ДСП). В самому кінці монтажних робіт виконується регулювання стулок для їх правильного функціонування.
  Аналогічно відбувається монтаж дерев'яних дверей. У порівнянні з дерев'яними евроокнами, балконні і вхідні двері мають більшу вагу, тому при монтажі використовуються дюбелі.

дерев'яні вікна дерев'яні вікна дерев'яні вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65