дерев'яні євровікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Догляд за дерев'яними євровікнами

Замовити

Дерев'яні євровікна, якщо порівнювати з пластиковими, вимагають до себе більшої уваги. Крім регулярного провітрювання кімнати, рекомендується усувати вуличний пил і забруднення.
  Догляд за дерев'яними євровікнами повинен виконуватися з використанням спеціальної просочення, в складі якої є антистатик. Також необхідно уникати абразивних матеріалів і розчинників, які роз'їдають зовнішнє покриття євровікон. Дерев'яні євровікна не витримують механічних пошкоджень. Для догляду за склопакетами євровікон можна застосовувати стандартний мильний розчин або миючий засіб для скла.
  Дерев'яні євровікна покриті лакофарбовими матеріалами, які рекомендується оновлювати кожні 5-7 років. Покриття після поновлення набуває первісного блиску. При виготовленні дерев'яних євровікон використовуються покриття на водній основі, які згодом можуть тільки втратити початковий відтінок при впливі сонця.

Використання дерев'яних підвіконь для дерев'яного євровікна менш практично, ніж підвіконня із пластику або ДСП. Тому дерев'яні підвіконня уразливі при механічних впливах. Догляд за дерев'яними підвіконнями аналогічний догляду за дерев'яними євровікнами .
  При користуванні дерев'яними євровікнами потрібно уникати попадання на них надмірної вологи, яка, при застої, завдасть шкоди вікна. Допустима вологість становить 40% взимку і 60% влітку. При ремонті рекомендується штукатурні роботи виконувати до установки дерев'яного євровікна, щоб штукатурка не потрапляла на його поверхню.
  Правильний догляд за дерев'яними євровікнами може продовжити термін їх використання до 50 років.

дерев'яні вікна дерев'яні вікна дерев'яні вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65