дерев'яні вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Євровікна з дерева: що собою являють

Замовити

Дерев'яні євровікна - це якісні і сучасні вікна зі склопакетами. Так як їх виробництво в минулі роки вважалося ексклюзивним, більшій кількості людей такі вікна були недоступні. Сьогодні, завдяки сучасним технологіям, виробництво даного типу вікон стало масовим і, відповідно, більш дешевим і доступним для споживача.
При виробництві дерев'яних євровікон використовують клеєний брус, розділяється на категорії і виготовлений з різних порід дерева. Завдяки цьому можливо замовити євровікна з дерева як економ-класу, так і преміум.
Євровікна з дерева зі склопакетом стійкі до перепадів температури повітря і вологості, не представляють інтересу для червиць.

Євровікна з дерева – виготовлення и монтаж

Так, відомо, що євровікна з дерева виробляються з клеєного бруса різних порід деревини. Вартість готового виробу залежить, відповідно, також від категорії бруса і виду деревини.
Вікна економ-класу (найдоступніші) виробляються з соснового бруса 3-ї категорії з двокамерними склопакетами. Але, не дивлячись на свою відносно недорогу ціну вікна відмінної якості, відповідають всім тепло і звукоізоляційні вимогам. Прослужать такі вікна не менше двох десятків років.

Елітні дерев'яні євровікна виробляються з бруса 1-ї категорії та виготовляються завжди на замовлення. Деревина дуба або модрини служить сировиною для їх виготовлення. Сучасні технології виробництва та виготовлення їх роблять вікна класу преміум практично вічними. Термін їх служби гарантовано становить не менше 50 років.
Як показує багаторічний досвід, дерево підходить для експлуатації в зимову пору року краще, ніж пластик. Дерево не змінюється в об'ємі від перепаду температур, не робиться крихким на морозі. А його благородний зовнішній вигляд робить вікна незамінними в будь-яких приміщеннях, де недоречний вигляд пластика.
Євровікна з дерева вже давно використовуються в стильних, дорогих інтер'єрах і тільки підтверджують бездоганний смак їх власника.
Крім того, з дерева можна створити конструкції будь-якого розміру і конфігурації. Отже, дерев'яні євровікна - сучасний і порівняно кращий вибір.

дерев'яні вікна дерев'яні вікна дерев'яні вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65