Дерев'яні двері гармошка
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дерев'яні розсувні двері «гармошка»

Замовити

Розсувна система з дерев'яного євробруса зі складними стулками функціонує за принципом «гармошки», має елегантний зовнішній вигляд. Крім цього, для дверей «гармошка» характерні легкість і зручність у використанні.
  Технічні можливості дверей «гармошка» дозволяють виготовляти конструкцію з максимальною шириною до 6 м і найбільшою висотою до 2,5 м. При цьому допустима кількість відкриваються частин становить від 3 до 7.
  Завдяки продуманому конструктиву все складаються частині дверей «гармошка» можуть зрушуватися в різних напрямках з різноманітними комбінаціями.

Двері «гармошка» за рахунок компактності створюють можливість економити простір і одночасно отримати відкритий панорамний вид з приміщення.
  У дверей «гармошка» є можливість встановити поворотно-відкидний механізм фурнітури, що дає можливість провітрювати приміщення.
  Зручність дверей «гармошка» ще полягає в тому, що ні перегороджує шлях для великогабаритних предметів меблів, які вносяться в приміщення.
  Двері «гармошка» - це оптимальний варіант скління веранди приватного заміського будинку. Дана герметична система зберігає тепло в приміщенні при низькотемпературному режимі, а влітку насолоджуватися панорамним видом на ділянку.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65