дизайнерський ремонт
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дизайн-проект двокімнатної квартири

Замовити

Дизайн-проект двокімнатної квартири - одна з найбільш затребуваних послуг. У двокімнатних квартирах, як правило, проживають молоді сім'ї, що складаються з 2 або 3 чоловік.
  Професійні дизайнери люблять працювати з двокімнатними квартирами, оскільки є достатня кількість вільного простору, тому не доводиться економити кожен сантиметр, як з однокімнатними квартирами, а з іншого боку не доводиться вирішувати завдання прив'язки великої кількості приміщень до одного стилю, як з трикімнатними і більше квартирами.

 

Види дизайнів двокімнатних квартир

 

Як правило, стандартна двокімнатна квартира - це простір з трьома вікнами. Кімнати в хрущовках суміжні, а площа кухні становить не більше 5 квадратних метрів. Таку квартиру складно назвати просторою, але завдяки зусиллям дизайнерів вона може стати сучасною і функціональною. Можна збільшити площу двокімнатної квартири за рахунок приєднання балкона, комори або розширення і демонтажу дверних проємів. Навіть в хрущовці можна створити ексклюзивний інтер'єр.

Двокімнатні квартири в новобудовах від своїх аналогів відрізняються досить просторими спальнями і кухнею. Кімнати в сучасних двокімнатних квартирах несуміжні, а ізольовані, може бути навіть більше трьох вікон.
  Розробивши дизайн-проект двокімнатної квартири в новобудові, можна організувати з двокімнатної квартири повноцінну трикімнатну. Це стає можливим завдяки великій площі кухні, її цілком можна перетворити в кухню-їдальню, при цьому залишиться ще дві приватні кімнати. Завдяки частковому або повному об'єднанню приміщень дизайнери можуть значно збільшити кількість функцій приміщення.
  Одним з оптимальних варіантів збільшення площі двокімнатної квартири є створення з лоджії або утепленого балкона робочого кабінету або кімнати для відпочинку.
  Дизайн-проект двокімнатної квартири не обов'язково повинен включати в себе перепланування, він може полягати лише в використанні декоративних рішень, наприклад, зонування за допомогою кольору або світла.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65