дизайн квартири студії
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дизайн інтер'єру квартири-студії

Замовити

Наявність квартири-студії можна правильно назвати продуктом життя великих сучасних міст. Маленька квартира-студія надає можливість збільшити і об'єднати житлові та робочі зони. У сучасних же будівлях істотно більше можливостей створити квартиру-студію. Вони припускають наявність, в основному, тільки чотирьох стін і практично є можливість безперешкодно займатися перетворенням в квартиру-студію.
  При ремонті квартири-студії категорично не можна ламати несучі конструкції - це особливо створить величезні неприємностями і характеру юридичної і просто призведе до катастрофічних наслідків. По-друге, навіть в невеликій квартирі-студії завжди є перегородки, хоча б що відокремлюють санвузол і інші кімнати. А по-третє, кухня розташовуватися в квартирі-студії повинна за будь-яким за мобільного перегородкою.
  Після потрібного узгодження і отримання особливих дозволів можна приступати безпосередньо до планування або перепланування інтер'єру квартири-студії . Найчастіше в таку квартиру перетворити можна житловий простір, яке вийшло після об'єднання кімнати, передпокою і кухні. Слід сказати, що квартири - студії не зумовлені для проживання відразу кількох людей. Максимум для двох.

Стиль квартири-студії

Для створення стильного інтер'єру квартири-студії потрібно створювати інтер'єр в певному, конкретному стилі. Найпопулярнішим і модним сьогодні вважається дизайн, виконаний в стилі модернізм, мінімалізм, хай - тек, а також в японському або скандинавському стилі.

Зонування квартири-студії

У будь-якому випадку, не обійтися без зонування приміщення. Слід відокремити окремі зони (передпокій, вітальня, спальня, робочий, кухонний та ін.). Зорове розмежування можливо за рахунок використання різних покриттів для стін або підлоги (різної фактури і кольору), а ще за допомогою мобільних і легких перегородок (різнорівневих стелажів, ширм).

До речі, разноуровневое створення статі в подібному випадку також може виявитися зручним і практичним. Вдалим рішенням буде зведення барної стійки між кухнею та іншими кімнатами.

Меблі в квартирі-студії

У впорядкуванні інтер'єру квартири-студії потрібно правильно розпланувати розміщення меблів, не всяка туди впишеться. В першу чергу, потрібно відмовитися від громіздких і монолітних конструкцій, єдиним винятком може бути тільки великий диван, який буде центром кімнати. Потім віддайте перевагу меблям зі скла і металу: вони виглядають набагато легше і менше захарастять простір. І, в кінцевому підсумку, зупиніть вибір на меблях, які здатні легко трансформуватися і складатися. Доречно сказати, для маленьких квартир цілком зручна вбудована техніка або меблі.

Колір і світло в квартирі-студії

Дизайнери рекомендують використовувати для оформлення інтер'єру квартири-студії світлі відтінки кольорів. У свою чергу окремі яскраві елементи вітаються. Дизайн світла маленьких квартир теж надзвичайно актуальне, спеціально якщо це студія, перероблена зі звичайної квартири. Важливо і хороше природне освітлення, і наявність різних світильників, які здатні висвітлити як всю квартиру відразу, так і її окремі зони.
  Мало ще оформити інтер'єр квартири-студії в установленому стилі і з дотриманням всіх належних правил: будьте креативні. Тоді тільки власне житло буде виглядати досить стильно, а безпосередньо проживати в такій квартирі стане приємно і зручно.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65