дизайн інтер'єру
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дизайн - сірий колір в інтер'єрі

Замовити

Оформлення інтер'єру подібно підбору красивої сукні для жінки - необхідно, щоб дизайн інтер'єру будинку не тільки викликав захоплення гостей, а й замаскував незначні недоліки.   По-перше, необхідний аналіз простору - спочатку слід зрозуміти його можливості. Повинні бути прийняті до уваги площу житла, розташування стін, вікон і дверей, і природне освітлення.
  Важливо також проаналізувати розміщення вікон в будинку. Управління світлом може бути ключем до успіху, і тому, дуже важливо вибрати правильний декор вікна. Це можуть бути жалюзі, а також матеріали, з яких вони зроблені, так щоб вони правильно регулювали потік сонячного світла.

Сірий колір в інтер'єрі

Сірий колір в інтер'єрі нагадує нудьгу і одноманітність. Але, не дивлячись на свою простоту і нейтралітет, цей колір має величезний потенціал. Відкиньте всі забобони і подумайте про те, як використовувати його можливості для використання у вашому власному домі.
Сірий колір в інтер'єрі - найпривабливіший. Залежно від супроводжуваної кольорової палітри можна зробити теплі тіні або прохолодний акцент, лише підкреслюючи суворий клімат інтер'єру.
Дизайн інтер'єру в сірому кольорі завжди приносить атмосферу порядку і гармонії, і в той же час, заспокоює нерви домочадців.

Цей колір, безумовно, недооцінений в інтер'єрі. Він ідеально підходить для кожної кімнати, дає відчуття мінімалізму. Дизайн інтер'єру в сірому кольорі дуже тонкий і елегантний.
  Цей колір ідеально поєднується практично з будь-яким кольором. Красиві акценти підкреслять його чарівність сильніше, але пам'ятайте, що він поєднується з м'якою пастеллю.
  Можна вибрати інтенсивну рожеву стіну, а інша буде пофарбована в сірий колір. Крім того, тут підійдуть жалюзі, які не тільки дадуть чарівність їх оточенню, а й додадуть відчуття порядку і гармонії. Інша можливість полягає у виборі сірих плюшевих диванів, подушок, які також зігріває наші душі, роблячи затишну атмосферу.
  Сірий колір в інтер'єрі може бути як тонким фоном для сильних акцентів і прикрас, так і існувати сам по собі. Створення монохроматичних внутрішніх ліній потрібно робити обережно, щоб не впасти в одноманітність - найпростіший спосіб, щоб уникнути нудьги, це об'єднати різні текстури або використання невеликих, але привабливих аксесуарів.   Так, наприклад, жалюзі з оригінального матеріалу, пухнастий килим, або привабливий червоний ліхтар. В якості альтернативи можливо також привабливе поєднання білого і дерева.
  Нагадаємо, що дизайн інтер'єру в сірому світлі не тільки модний, але він також має багато інших переваг - він стверджує, що інтер'єр знаходиться в порядку і гармонії, заспокоює нерви і додає інтер'єру невимушеній елегантності. Крім того, це дуже безпечний колір, так що він стає гарантією красивих і захоплюючих результатів.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65