дизайн коттеджу
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дизайн-проект інтер'єру котеджу

Замовити

Склалося розуміння, що дизайн інтер'єру котеджу являє собою внутрішнє декорування кімнат, санвузлів та інших приміщень. А саме підбір меблів і текстилю, матеріалів і їх поєднання кольорів.   Але, в першу чергу, дизайн-проект інтер'єру котеджа - це технічні рішення по внутрішньому оздобленню котеджу. Крім технічних рішень дизайн-проект інтер'єру котеджу передбачає також інженерні рішення.
  Недостатньо перед початком робіт по внутрішньому оздобленню котеджу орієнтуватися на красиві фото дизайнів з інтернету або інших джерел. В даних фото не враховані існуючі розміри і планування приміщення, що позначається надалі на витраті матеріалів і прив'язці інженерії, не кажучи вже про гармонійне поєднання. Дизайн-проект інтер'єру котеджу повинен розробляти фахівець, який не тільки розбирається в частині візуалізації, але і технічної частини.

 

Етапи дизайн-проекту інтер'єру котеджу:

  • Розробка дизайнером технічних та інженерних рішень;
  • Складання кошторису на оздоблювальні роботи;
  •  
  • Придбання необхідних оздоблювальних матеріалів, меблів;
  • Відповідальність дизайнера за готовий результат;
  • Вибір бригади для внутрішніх оздоблювальних робіт в залежності від її спеціалізації.

Дизайн-проект інтер'єру котедж а повинен бути детально опрацьований, що значно спростить закупівлю матеріалів. Також будуть отримані відповіді на питання, яким чином буде проведена проводка для того чи іншого джерела світла в приміщенні? Де розташувати вимикачі, розетки, електроприлади? І як це все зуміти поєднати зі стильним дизайном? Красиві фото дизайну не дадуть відповіді на всі технічні питання. Для цього і потрібен дизайн-проект інтер'єру котеджу.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65