дизайн кухні
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дизайн інтер'єру кухні

Замовити

Про роль кухні в квартирі або будинку зазвичай довго не міркують: це традиційне місце домашніх зібрань, посиденьок, зустрічей друзів. Гостей прийнято спочатку проводити в кухню, по якій відразу видно, як міститься весь будинок. Не випадково, що різні види ремонту в квартирі зачіпають саме кухню, а вже потім всі інші кімнати.

Кухня як іспит дизайнера

В силу зазначених вище причин від кухні не чекають простої холодної функціональності: тут є всі можливості, щоб реалізувати дизайн кухні з усім розмахом.
  При розробці дизайну кухні розглядаються:

  • Підлогове і настінне покриття;
  • Дизайн стелі;
  • Кухонні комунікації і техніка;
  • Столи обробні, стіл кухонний, стільці. Нерідко в кухні встановлена кушетка;
  • Стенная меблі, антресолі, вбудовані шафи;
  • Освітлення.

Дизайн кухні викликає інтерес дизайнера в тому, що це зазвичай дуже невелике приміщення, де потрібно дотримати нездійсненне завдання - вмістити більше предметів, причому так, щоб залишалося більше простору.
І при цьому кухня повинна виглядати природно, затишно, стильно. На відміну від більш великих приміщень, дизайн кухні виявляє справжній професіоналізм дизайнера, є свого роду іспитом на профпридатність.
  У кухні будь-яка дрібниця має вирішальне значення. Наприклад, дуже непогано сьогодні об'єднувати плиту, обробний стіл і мийку в єдиному «каркасі» - переході, розташовуючи над ним навісні шафки. При цьому втрачається освітлення, яке доповнюється бічними джерелами світла для столу та мийки.
  Кухонний стіл все частіше роблять розкладним, як в купе поїзда. Це гарне рішення для малогабаритних квартир, але для великих площ все це недоречно. Стиль мінімалізму замінюється на венеціанський або бароко, цінується важка солідна меблі. Кухні в котеджах або великих квартирах можуть вимагати перепланування зони готування: зараз її модно виносити в центр приміщення разом з мийками і плитами. Японський дизайн кухні вимагає застосування особливих плит з керамічним склом, відкритих жаровень і т.д.

дизайн кухні дизайн кухні дизайн кухні

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65