ремонт дитячої
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дизайн дитячої кімнати

Замовити

Дизайн дитячої кімнати в чому підкоряється особистому смаку і новим сучасним тенденціям в моді. Однак слід пам'ятати головне - приміщення призначене для маленької дитини, яка має свої власні, хоч і не сформовані остаточно, смаки. Отже, і дизайн інтер'єру дитячої кімнати потрібно враховувати відповідно до цього.
  Занадто стильний і зручний дизайн приміщення, з нашої точки зору, для дитини може випадково опинитися зовсім нецікавим і практично незручним багато в чому. Тому, сам собою напрошується висновок - при розробці дизайну дитина повинна дійсно бути його головним консультантом, суддею і критиком.
  Коли він (дитина) ще занадто малий, то оформлення сучасного дизайну дитячої кімнати зводиться до роботи в забезпеченні достатнього простору для рухливих ігор, а також для забезпечення його безпеки. Меблі повинні вибиратися таким чином, щоб в них не було виступаючих гострих кутів і безлічі ребер, які здатні призвести до сильних ударів або важких травм.
  Для розміщення дитячих іграшок і конструкторів встановлюються спеціальні пластмасові ящики на роликових опорах для зручного їх переміщення. Інший простір дитячої кімнати слід закрити вовняним товстим килимом з коротким ворсом, завдяки якому пересування дитини не буде скрутним, захистить від холоду, при падінні не дасть дитині забитися.

Для дітей підліткового віку дизайн дитячої кімнати розробляється в основному ними самими або при безпосередній їх участі. Адже подорослішавши, дитина сама здатна усвідомлювати, як треба розставити речі для гармонійного її розташування. При виборі колірної гами його кімнати, дитина має своє власну чітку думку, тому нехай вас не шокує те, що воно може виявитися повністю протилежно вашому.
  Найскладніше здійснити дизайн дитячої кімнати на маленькій площі. Адже дитині необхідні шафи для одягу, улюблених іграшок, книг, альбомів і інших потрібних в побуті предметів. Необхідно і місце для ліжка, стіл, стільці. Необхідний простір! Але ось де його взяти, якщо місця так мало? У можливому рішенні даного питання допоможе установка сучасної дитячих меблів, яка компактно з'єднує в собі весь цей багатофункціональний набір. Відповідні меблі розміщуються вздовж однієї зі стін кімнати, тому завдяки цьому, вся інша частина приміщення залишається вільною.
  Для вузької дитячої кімнати дизайн повинен бути розроблений з таким проектом, щоб зробити і так малий простір більш затишним і комфортним для переміщення. Для цього кімнату ділять штучною перегородкою або аркою на два невеликих приміщення з різними функціями. Наприклад, в глибині кімнати поміщається спальна зона, ну а ближче до простору вікна - ігрова зона (з настанням шкільного віку - невеликий персональний кабінет).

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65