дизайнерський ремонт
Будівництво, ремонт і оздоблення

Дизайнерський ремонт квартири

Дизайнерський ремонт передбачає створення унікального інтер'єру з цікавою задумкою або ідеєю.
  Як правило, інтер'єр виконується в певному стилі, при цьому поєднуються побажання клієнта і модні тенденції. В результаті клієнт отримує стильний інтер'єр, який створює певний настрій для знаходяться в ньому людей і викликає певні емоції.
  Дизайнерський ремонт також передбачає використання певних програм, які дають можливість клієнту попередньо побачити зображення інтер'єру до початку ремонтних робіт. Особлива відповідальність лежить на дизайнера, на його вмінні розуміти смаки клієнта і можливості реалізувати в життя цікаву ідею, яка б задовольнила замовника.   Робота дизайнера включається в окрему статтю витрат.

У дизайнерському ремонті продумується кожна деталь інтер'єру, продумуються поєднання кольорів і матеріалів для отримання гармонійного результату. Також враховується гра кольору і фактур, увага також приділяється декору.
  Дизайнерський ремонт є синонімом капітального ремонту, роботу виконують фахівці високого рівня, тому його вартість досить висока.
  В основному, якщо виконується дизайнерський ремонт, то він виконується по всій квартирі. Проведення такого ремонту тільки в одній з кімнат створить неприємні відчуття при переході в іншу, в деякій мірі, це буде вважатися моветоном. Квартира - це один простір і в ньому повинна бути гармонія.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(044) 383-58-36; (063) 025-51-65