дерев'яні євровікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Переваги дерев'яних вікон зі склопакетом

Замовити

Дерев'яні вікна мають багату історію. Одними з перших почали освоювати дерев'яні вікна стародавні римляни. Особливого розмаху інженерна думка отримала за часів розквіту готичної архітектури. Віконні форми і механізми постійно вдосконалювалися, в залежності від кліматичних умов кожної країни і вимог, що пред'являються до їх функціональності.
  Оскільки перші пластикові вікна були виготовлені далеко не з самого якісного профілю, вони стали жовтіти. Зсередини на стеклах накопичувався конденсат, і часто на стінах з'являлася цвіль. При сильних морозах низькопробний пластик почав тріскатися. Ці вікна також не відповідали всім екологічним вимогам, оскільки для стабілізації пластикових профілів додавалися речовини, які при нагріванні випаровувалися і завдавали шкоди здоров'ю.
  На віконному ринку з'явилася потреба в більш якісній продукції. Тоді виробники почали освоювати варіанти виконання вікон.
  Розглянемо переваги дерев'яних вікон зі склопакетом. Ці віконні конструкції зародилися в Європі і сьогодні займають там 60% ринку. Конструкції вікон кілька варіюються і залежать від кліматичних умов кожної країни. Найбільш поширений варіант дерев'яного вікна європейського типу виготовляється з дерев'яного профілю. У нього вставляється склопакет, що складається з однієї або двох камер.
  Дерев'яний профіль може виготовлятись з різних порід деревини. Найпопулярнішими є сосна, дуб, модрина і меранті (одна з порід червоного дерева). Незалежно від породи дерево добре просушується і обробляється антисептиками. Сам профіль складається з 2 або 3 склеєних ламелей, попередньо зрощених по довжині, волокна яких розташовані в протилежних напрямках. Такий метод дозволяє надати міцність конструкції, яка зростає на 80%, і запобігти її деформацію.

Товщина бруса може бути 68 або 78 мм. Крім міцності метод склеювання збільшує опірність дерева впливу кліматичних явищ, оскільки застосовується водовідштовхувальний клей.
  На відміну від пластикових профілів дерев'яні вікна, навіть в закритому положенні, пропускають повітря, дозволяючи не накопичуватися конденсату всередині кімнати. Таким чином, приміщення, де встановлені дерев'яні вікна зі склопакетом завжди провітрюються.
  Ще одна перевага дерева перед пластиком - це більш низький коефіцієнт теплового розширення, тобто при зміні температурного режиму воно менше деформується. Дерев'яні вікна краще зберігають тепло і захищають від шуму. У пластикових вікнах рівноцінний ефект досягається за рахунок додаткових камер в профілі, що робить вікно більш важким і дорогим.
  Не слід нехтувати і естетичним аспектом. В цьому плані пластик ніяк не може конкурувати з деревом. Дерев'яні вироби завжди асоціюються з теплом і затишком. При необхідності текстуру дерева можна підкреслити або приховати. Сучасні лакофарбові покриття володіють високими екологічними характеристиками і дозволяють реалізувати практично будь-яку ідею дизайнера.
  Ще однією перевагою дерев'яного вікна зі склопакетом, в порівнянні з пластиковим побратимом є те, що його завжди можна підремонтувати і перефарбувати. Будь-яка подряпина на пластику назавжди зіпсує зовнішній вигляд вікна. До того ж пластик притягує пил, який поступово вбирається в нього, змінюючи колір профілю.

дерев'яні вікна дерев'яні вікна дерев'яні вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65