еко-дизайн
Будівництво, ремонт і оздоблення

Еко-дизайн інтер'єру

Замовити

На сьогоднішній день популярним стає так званий еко-дизайн інтер'єру . А все тому, що людям хочеться відпочити від мегаполісу і насолодитися єднанням з природою. Тепер це можна зробити вдома, наблизивши своє житло до умов дикої природи.
  Еко-дизайн інтер'єру сьогодні використовується при оформленні офісних приміщень. Завдяки йому вдається створити комфортні умови для роботи співробітників. Еко-дизайн інтер'єру зустрічається навіть в переговорних кімнатах, а не тільки в робочих кабінетах.
  Для квартир і приватних будинків популярним є оформлення в еко стилі ванних кімнат, оскільки чистота викликає асоціації з єднанням з природою.
  Власне, еко-дизайн інтер'єру надає свободу для фантазії, так як в ньому відсутні обмеження і правила.
  Основна суть полягає в тому, щоб використовувалися природні матеріали і натуральний текстиль, було багато живих рослин та місця.
Кольори, які використовуються в цьому стилі, - коричневий, білий, зелений і бежевий, а матеріали - скло, дерево, природний камінь і текстиль. Слід мати на увазі, що матеріали повинні бути різноманітними, а не однорідними для всього інтер'єру.

Еко-дизайн інтер'єру несе в собі позитивну енергію, сприяє відпочинку і відновлення життєвих сил.
  До еко-дизайну можна віднести такі напрямки, як безвідходне виробництво, альтернативні способи видобутку електроенергії і вторинне використання відходів. Досить часто можна зустріти оформлення садів на дахах будівель, зимових садів в ресторанах, готелях і житлових будинках і так далі. Але це все характерно для країн Заходу.
  Але, потрібно враховувати, що натуральні матеріали коштують недешево. Наприклад, масив деревини дорожче, ніж пластик. Тільки тканини екологічного стилю можна вважати економним варіантом. Предмети декору повинні гармонійно поєднуватися один з одним і виражати собою єднання з природою. Наприклад, відмінно підійдуть скляні вази, кімнатні рослини, кошики, солом'яні вироби.
  Еко-дизайн інтер'єру стане хорошим варіантом для людей, які мріють про самоту і спокій без відриву від життя великого міста.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65