кухня
Будівництво, ремонт і оздоблення

Варіанти економії при ремонті кухні

Замовити

Кухня - приміщення, де проводиться найбільше часу. У ній готується випічка, вечеряють, часом мають у своєму розпорядженні на сімейні ради. Тому дизайн кухні повинен радувати око, а матеріали для неї - бути якісними і практичними.
  Як поліпшити кухню? На чому можна заощадити, а що - придбати за повну ціну?

 
  • Перший крок - планування. І тут вже розкриваються потенціали заощадження коштів. Необхідно піти від Г-образного або П-образного варіанту, так як для них потрібно буде чимало меблів. Краще при ремонті кухні вибрати просте, лінійне планування. А натомість багатьох полиць і кутових шаф - купити ергономічну і доступну барну стійку;
  •  
  • Фасад для нової кухні, виконаний з акрилу або натуральної деревини, обійдеться у велику суму. Тому краще зупинити свій вибір на меламіні, залакованого глянсовим лаком, або на плівковому ДСП. Причому на якості фасадного матеріалу низька ціна не позначиться: фірми, що поважають себе і дорожать своєю репутацією, виробляють навіть самі бюджетні модифікації досить якісно;
  • Ще один пункт, який дозволить зберегти гроші при ремонті кухні - стільниця для кухні. Справжній камінь потрібно замінити на штучний, благо він часом навіть краще природних матеріалів, а ціна його нижче. Столи з натурального дерева, скла або металеві стільниці заберуть не тільки гроші, але і час: догляд за ними найбільш складний.

А ось як раз столи з деревинно-стружкових плит не потребують особливих засобів для догляду. До того ж і вибір в цьому сегменті більш різноманітний: більше форм, кольорів. Тільки при виборі варто оглянути виріб: чи немає на ньому торці тріщин або сколів;

  • Різні органайзери полегшать життя, але зменшать вагу гаманця. Для того, щоб заощадити на них, можна замість дерев'яних придбати ПВХ органайзери. Вони коштують менше, а прослужать на кухні довше.
 

А ось як раз на чому не потрібно заощаджувати, так це на фурнітурі. Петлі для навісних шаф, дверцята для ручок, доводчики краще купувати кращі за повну ціну: придбання дешевих призведе до того, що шафки стануть "падати на голову", а ящики - не закриватися або не відкривається. Але і занадто дорогі комплекти вибирати не треба: підійде звичайний стандартний набір.
  Обладання для приготування їжі, миття посуду або подрібнення продуктів варто придбати пізніше, за вигідною ціною акції або на розпродажах.
  Таким способом, можна облаштувати кухню красиво, якісно, беручи до уваги всі свої вимоги до її зовнішнього виду і при цьому не витратити багато коштів.

ремонт кухні ремонт кухні ремонт кухні

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65