проводка в дерев'яному будинку
Будівництво, ремонт і оздоблення

Електропроводка в дерев'яному будинку

Замовити

У дерев'яних будинках до монтажу електропроводки висуваються більш високі вимоги. Електропроводка в дерев'яному будинку повинна виконуватись з особливою увагою, оскільки причиною пожеж в таких будинках на 50% служить її несправність. Монтаж надійної, потужної проводки повинен бути проведений не тільки якісно, але і передбачений грамотно спроектований план електричного щита, від нього залежить основна безпека проводки, особливо в разі її пошкодження або виходу з ладу.
  Електропроводка в дерев'яному будинку , а саме її технологія проведення, залежить від типу самого будинку: каркасний, з бруса або каліброваного зрубу.
  Рекомендується монтаж електропроводки в будинках з дерева проводити по стінах в коробах, відкритим способом. Прихований монтаж небезпечний і допустимо в будинках з чорнового зрубу або каркасних будинках.

Виконання прихованої електропроводки в брусі можливе, але потрібне створення точного і грамотного електропроекту ще до того моменту, як будуть починатися зводитися стіни будинку. У момент складання будівельники зможуть без особливих проблем висвердлити, де необхідно за проектом, вертикальні канали під кабель в брусі і прокласти в них гофру.
  Найскладніший монтаж електропроводки виконується в будинку з каліброваного зрубу, канали під кабелі, що спускаються зі стелі, виглядають досить неестетично. Виходом в даній ситуації послужать декоративні обрамлення для коробів електропроводки, вони передбачені самих різних типів, наприклад, у вигляді каната.
  Проводи в дерев'яних будинках повинні бути надійно з'єднані і ізольовані, захищені від загоряння.

розводка електрики розводка електрики розводка електрики

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65