євроремонт квартири
Будівництво, ремонт і оздоблення

Елітний ремонт квартири - основи і особливості

Замовити

Дизайнерам від силу організувати незвичайний стелю, панорамні вікна і все інше, що відрізняє елітний ремонт від звичайного. Звичайно, це задоволення зовсім не дешеве, однак в підсумку будинок чи квартира зміняться до невпізнанності, і, разом з тим, зміниться і життя, причому в кращу сторону.
  Але що все-таки відрізняється елітний ремонт від звичайного косметичного і капітального? Найперше відмінність - ви не зможете зробити самостійно, оскільки тут потрібно не просто поклеїти шпалери або пофарбувати стелю, а створити зовсім іншу атмосферу, унікальну атмосферу розкоші, багатства, елітності. Зробити це на високому рівні можуть тільки ті, у кого є не просто покликання, а й необхідні навички і досвід.

Дизайн-проект - початковий етап ремонту

Ніколи елітний ремонт не обходиться без розробки дизайнерського проекту, в якому будуть враховані всі особливості приміщення, побажання замовника, поради самого дизайнера. Якщо ви звернулися в агентство, але вам не запропонували такий проект, обіцяючи зробити елітний ремонт , то, швидше за все, ви отримаєте не зовсім те, що хотіли. Втім, є й інший варіант - можна звернутися до дизайнера, досвіду якого довіряєте, замовити у нього такий проект, а потім запропонувати його в якості основи будівельної компанії, яка буде виконувати елітний ремонт у вашому домі.

Якщо ж серед ваших знайомих є люди, які мають досвід створення дизайн-проектів, або ви самі маєте до цього здатність, то потрібно буде тільки принести власний проект в компанію, яка буде робити ремонт, узгодивши план дій по ній з її співробітниками. Але все найбільш прийнятним варіантом є звернення в дизайнерську фірму, яка зможе провести всі роботи «від і до», взявши на себе всі зобов'язання, і надавши вам, як замовнику, вага можливі гарантії. Це буде, як показує досвід, у багато разів зручніше, простіше і надійніше.

Реалізація дизайн-проекта

Після складання дизайн-проекту приступають до його реалізації. Для цього спочатку будівельники підготують «будівельний майданчик» - приберуть старі шпалери, фарбу, і навіть заважають стіни, якщо в планах у вас ще і перепланування будинку, тобто все зайве. Потім йде стадія капітального ремонту, коли заново прокладаються проводка, водопровід, вирівнюються стіни, стелі і т.д.
  Після цього приступають до оздоблювальних робіт - клеять шпалери, укладають підлогове покриття, встановлюються світильники і т.д. Саме тут і проявляються всі особливості елітного ремонту, оскільки всі оздоблювальні матеріали вимагають до себе дбайливого ставлення через їх високу вартість. Як правило, використовують ексклюзивні шпалери, іноді навіть створені на замовлення, покриття для підлоги, для яких використовуються цінні породи дерев або інші ексклюзивні варіації. Також застосовуються і інші елементи, головною особливістю яких є саме ексклюзивність, унікальність.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65