енергозберігаючий склопакет
Будівництво, ремонт і оздоблення

Енергоефективність склопакетів

Замовити

Склопакет у вікнах виступає в ролі утеплювача. Можливо і таке, якщо мова йде про енергозберігаючий склопакет. Щоб скляні стіни були здатні утримувати тепло при морозі за їх межами хоча б -10 градусів за Цельсієм, їх товщина повинна бути близько 2 м. Тому очевидно, енергозберігаючі склопакети використовуються для зведення зовнішніх стін будинку.
  Все набагато простіше. Енергозберігаючий склопакет використовує природні енергетичні та оптичні процеси. Він змушує акумулювати тепло самим приміщення, не випускаючи його з нього. Для цього використовують спеціальне скло, яке на відміну від звичайного віконного виготовляється не шляхом стікання рідкої скляної маси, а розтікаючись по металевому дзеркально гладкому блоку. У подальшій обробці це скло покривається найтоншим, товщиною в кілька молекул, шаром оксидів кольорових металів, в якому присутні вільні електрони.
  На оптичні властивості склопакета, в тому числі, світлопроникність, це покриття ніяк не впливає. Але воно, завдяки деяким фізично процесам, дозволяє відображати інфрачервоні хвилі. Таким чином, акумульованому приміщенням теплу набагато важче покинути його. Тобто, людина не помітить нічого особливого в такому склопакеті, проте в кімнаті буде істотно тепліше, ніж в сусідній, де такий склопакет не встановлено при інших рівних параметрах.

Тепловтрати в приміщенні

 

Відомо, що основні тепловтрати будь-якого приміщення відбуваються саме через вікна. І ця ж частина стін найбільш складна для теплоізоляції. Однак установка енергозберігаючих вікон багато в чому дозволяє знизити загальні втрати тепла будинком і істотно заощадити на комунальних рахунках. І це, в якійсь мірі, дозволяє не зважати на те, що енергозберігаюче тепло істотно дорожче звичайного. Економія енергії зводить цю різницю до нуля і навіть переводить в виграш.
  Є й інший ефект від використання в вікнах таких стекол. Сонячне світло згубно діє на всі без винятку предмети домашнього вжитку, на які падає протягом тривалого часу. Від нього вигорають фарба підлоги, килимів, обшивка меблів, псуються лакові покриття. А енергозберігаюче скло в значній мірі перешкоджає цьому, затримуючи ультрафіолетові і інфрачервоні хвилі.
  Існує ще одне безперечне достоїнство використання енергозберігаючого скла як частини склопакетів. В цьому випадку його покриття захищене від факторів зовнішнього впливу. У тому числі воно майже не піддається окислому впливу кисню, адже повітря між склом склопакета розріджене дуже сильно.

енергозберігаючі вікна енергозберігаючі вікна енергозберігаючі вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65