дерев'яні вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Європейські дерев'яні євровікна

Вибираючи вікна для скління котеджу або заміського будинку, необхідно знайти баланс між двома істотними показниками: ціна і якість.
  Якщо цікавлять справжні євровікна, то слід забути про пластик і зупинитися на євробрусі. Оскільки в Європі пластикові вікна найчастіше застосовуються для скління адміністративних і виробничих приміщень. Для приватних будинків, шкіл, лікарень, дитячих садків в основному використовуються екологічні дерев'яні євровікна.
  Дерев'яні євровікна , завдяки застосуванню сучасних технологій, вийшли на новий рівень і мають суттєві переваги щодо пластикових.

На сьогоднішній день це високотехнологічний виріб, який виготовлено з клеєного бруса (3 ламелі дерева склеєні між собою). За рахунок застосування сучасної висококласної фурнітури виключається продування, яке було характерно для старих дерев'яних вікон (столярка). Можливості фурнітури дозволяють відкривати євровікна в двох площинах. Застосування нестандартної фурнітури дає можливість виготовляти підйомно-зсувні системи, системи «гармошки».
  Термін служби покриття дерев'яного євровікна розрахований на 10-15 років. Крім того, натуральні компоненти лаків і фарб не впливають на здоров'я мешканців.
  Якісні дерев'яні євровікна коштують в 2-3 рази дорожче, ніж металопластикові, але ця ціна більш, ніж виправдана.   Дані вікна призначені для будинку європейського рівня.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(044) 383-58-36; (063) 025-51-65