дерев'яні вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Європейські дерев'яні євровікна

Замовити

Вибираючи вікна для скління котеджу або заміського будинку, необхідно знайти баланс між двома істотними показниками: ціна і якість.
  Якщо цікавлять справжні євровікна, то слід забути про пластик і зупинитися на євробрусі. Оскільки в Європі пластикові вікна найчастіше застосовуються для скління адміністративних і виробничих приміщень. Для приватних будинків, шкіл, лікарень, дитячих садків в основному використовуються екологічні дерев'яні євровікна.
  Дерев'яні євровікна , завдяки застосуванню сучасних технологій, вийшли на новий рівень і мають суттєві переваги щодо пластикових.

На сьогоднішній день це високотехнологічний виріб, який виготовлено з клеєного бруса (3 ламелі дерева склеєні між собою). За рахунок застосування сучасної висококласної фурнітури виключається продування, яке було характерно для старих дерев'яних вікон (столярка). Можливості фурнітури дозволяють відкривати євровікна в двох площинах. Застосування нестандартної фурнітури дає можливість виготовляти підйомно-зсувні системи, системи «гармошки».
  Термін служби покриття дерев'яного євровікна розрахований на 10-15 років. Крім того, натуральні компоненти лаків і фарб не впливають на здоров'я мешканців.
  Якісні дерев'яні євровікна коштують в 2-3 рази дорожче, ніж металопластикові, але ця ціна більш, ніж виправдана.   Дані вікна призначені для будинку європейського рівня.

дерев'яні євровікна дерев'яні євровікна дерев'яні євровікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65