еко-дизайн
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ексклюзивний дизайн інтер'єру

Замовити

Ексклюзивний дизайн інтер'єру - це дійсно філософія, оскільки він відтворює в сучасному світі таємничу атмосферу палаців, з їхньою розкішшю, благородством і шиком. Елітність - це не тільки використання дорогих матеріалів, це індивідуальність підходу до кожного аспекту ремонтних робіт.

Техніки декора в елітному ремонті

У створенні ексклюзивних інтер'єрів використовується декілька технік декорування, які прийшли до нас з минулих століть, але вдало поєднуються з сучасними вимогами і нормами оздоблювальних робіт.

Ліпнина в інтер'єрі

Перша техніка ексклюзивного дизайну інтер'єру - це ліпнина, яка є спадщиною епохи класицизму. Ліпний декор може створити атмосферу справжньої розкоші і благородства, підкреслити високий статус власника будинку або офісу. Вишукана і багата ліпнина - розетки, карнизи, фризи і молдинги, а також додаткові технології ручного розпису, позолоти і патірованія допоможуть у створенні ексклюзивного, що вражає уяву, інтер'єру.
  Друга декоративна техніка використовується при створенні ексклюзивного дизайну інтер'єру - це художній паркет, дороге нестандартне підлогове покриття, виготовлене найчастіше з різних видів деревини, в тому числі і цінних порід дерев. При використанні художнього паркету ви отримуєте підлогу, прикрашений найрізноманітнішими малюнками, замість класичних паркетних «ялинок», «смуг» і т.д., що додасть приміщенню більше благородства, зробивши його оригінальним і привабливим.

Мозаїка в інтер'єрі

Ще однією технікою, що використовується дизайнерами, що створюють ексклюзивний дизайн інтер'єру , є мозаїка, яка зводить приміщення, яке вона прикрашає, в розряд «по-королівськи розкішних». З мозаїки виходять оригінальні панно і розтяжки, створювані з різнокольорових керамічних шматочків. Іноді дизайнери використовують металево вставки. Вже давно мозаїчні стіни і підлоги використовуються не тільки у ванних кімнатах і басейнах, а й в інших приміщеннях: прихожих, віталень будинку, або прийомних офісів. Крім того, мозаїка часто використовується в фасадній і ландшафтному дизайні.

Живопис в інтер'єрі

І ще одна техніка, яка дуже часто застосовується елітними дизайнерами - це живопис. Саме за авторською розпису інтер'єру найчастіше і можна дізнатися будинок, де був проведений елітний ремонт. Живопис має унікальні властивості. Вона може розсунути межі простору приміщення, перемістити вас за часів римських патриціїв, або нагадати про куполах знаменитих на весь світ соборів. Крім того, художники можуть скопіювати на вашу стіну щось із класики, або ж створити оригінальний сюжет. У будь-якому випадку все залежить тільки від вашого бажання, оскільки елітний ремонт - це завжди проходження побажанням замовника.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65