поклейка шпалер
Будівництво, ремонт і оздоблення

Флізелінові шпалери

Замовити

Шпалери на флізеліновій основі виготовляють з суміші целюлози і синтетичних волокон. Фінішним покриттям є нанесення шару полівінілхлориду. Це відмінний вид обробки для стін. Вони можуть під фарбування, а також з уже нанесеним малюнком з різною текстурою, а також колірним рішенням.
  Флізелінові шпалери дають можливість використовувати в оформленні стін неординарні візуальні ефекти. Шпалери також володіють чималиою перевагою перед багатьма видами шпалер. Вони дихають, міцні, екологічні, стійкі до ультрафіолету, мають звуко-, теплоізоляцією, захисний шар шпалер дозволяє зробити за ними необхідний догляд.

При обклеювання флізелінових шпалер слід зазвичай використовується спеціальний клей, який наноситься безпосередньо на обклеювану поверхню. Це досить зручно, особливо в разі, якщо потрібно замінити полотно. Флізелінові шпалери добре піддаються фарбуванню як на стінах, так і перед обклеюванням.
  Флізелінові шпалери - це оптимальний вибір для створення нестандартного інтер'єру, вони дозволяють зробити непомітними нерівності і інші недоліки стін, а також наклеюються на будь-яку поверхню - обштукатурену поверхню, бетонну, гіпсокартонну і іншу основу.

ремонт квартир ремонт квартир ремонт квартир

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65