фурнітура вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Фурнітура Масо і її характеристики

Замовити

Поворотно-відкидна фурнітура є інструментом надійного закривання металопластикових та дерев'яних вікон та дверей за допомогою віконної ручки. Принцип роботи всіх марок, що існують зараз на ринку, однаковий. Разом з тим, виробник австрійської фурнітури МАСО особливо піклується про якість кожного елемента і наділяє функціональними перевагами, що вигідно відрізняє її від інших виробників.

 

Мікроліфт і його функції

 

Всі вікна, в яких використовується поворотно-відкидна фурнітура Масо , мають мікроліфт-блокіратор, основною функцією якого є перешкода провисання стулки в процесі експлуатації і запобігання помилкового повороту ручки, коли стулка знаходиться у відкритому положенні. Вікно не повинно знаходитися відразу в положеннях - відкрито і відкинуто.
  Одним з важливих критеріїв оцінки якості при виборі фурнітури є м'який хід при відкриванні та закриванні. Коли користувач стикається з тугим ходом ручки при закриванні вікна, це викликає дизкомфорт і думку про недостатню якість. Саме тому Масо розробила ребро жорсткості, що дозволяє значно знизити коефіцієнт тертя і, відповідно, навантаження на ручку вікна. Наявність вбудованого фіксатора від закриття стулки від протягу дозволяє спокійно залишати вікно відкритим при сильному вітрі на вулиці. При цьому виключаються різкі удари стулки об раму.

Цапфи в фурнітурі

 

Функція цапф - забезпечувати прижим по всьому периметру відкривання. Спеціально розроблена овальна форма і технологія установки виключає їх самовільне провертання в процесі закривання. Крім того, за допомогою цапф можна відрегулювати притиск стулки до віконної рами. Цапфи виготовлені з термообробленої сталі і покриті (як і весь механізм) хромом і воском, що гарантує довгий термін служби.

Зимове провітрювання в вікні

 

Ексклюзивне покриття воском фурнітури забезпечує легку і безшумну роботу. Просочення воском на молекулярному рівні надає блиск і глянець фурнітурі.
  Функція мікропровітрювання в вікні забезпечує швидкий приплив повітря без протягу або при небажанні сильно охолоджувати приміщення при низьких температурах. Для цього необхідно повернути ручку під 45 градусів. Відбувається процес постійної циркуляції повітря і відсутній запотівання вікон і утворенню цвілі на укосах.
  При склінні заміського будинку або котеджу виникає питання про додатковий взломозахист вікон. У Масо є противовзломная фурнітура як різновид. При цьому механізм комплектується грібковидними цапфами і протизламними відповідними планками, що дозволяє, якщо не виключити проникнення непроханих гостей в будинок, то створити більше проблем недоброзичливцям в процесі злому.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65