рідкі шпалери
Будівництво, ремонт і оздоблення

Рідкі шпалери: властивості і порядок обклеювання

Замовити

Рідкі шпалери застосовуються при проведенні внутрішніх оздоблювальних робіт. Вони підходять як для стін, так і для стель. Особливо добре рідкі шпалери показали себе в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також з недостатнім опаленням. Рідкі шпалери актуальні в заміських будинках, де є ймовірність відсутності опалення в зимовий час. Також дуже добре їх використовувати в будинку, де є дитина. Після «трудів» маленького художника немає необхідності в переклеюванні всієї стіни. Досить замінити лише невелику ділянку.
  Рідкі шпалери - це різновид декоративних штукатурок, до складу яких входять текстильні волокна, клейовий компонент, і декоративні елементи.
  Дана пластична маса зручна в нанесенні на стіни. З цією роботою може впоратися навіть людина без спеціальної підготовки.

Рідкі шпалери володіють такими характеристиками, як теплоізоляція, звукоізоляція, стійкість до виникнення мікротріщин, антистатичність.
  Перед нанесенням даних шпалер поверхня повинна бути прошпакльовані і прогрунтована. Грунт повинен бути акриловий, білий або безбарвний. Далі суха суміш шпалер з поліетиленового пакета висипається в відро або іншу ємність з теплою водою і перемішується вручну. Дана «кашка» повинна відстоятися не менше 8 годин. Перед нанесенням на стіни маса повторно перемішується.
  Для нанесення на стіни використовується пластикова терка. Товщина нанесення повинна становити 1-2 мм. Термін висихання рідких шпалер в середньому становить близько 2 діб. При цьому слід періодично провітрювати приміщення.   Рідкі шпалери надають можливість для польоту фантазії, оскільки з їх допомогою можна створювати всілякі малюнки і візерунки.

ремонт квартир ремонт квартир ремонт квартир

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65