художній розпис
Будівництво, ремонт і оздоблення

Художній розпис стін і стель

Замовити

Художній розпис - модний і дуже ефектний вигляд обробки, що дозволяє зробити інтер'єр ексклюзивним, неповторним і повністю відповідає внутрішньому світогляду.
  Для розпису можна скористатися наявними можливостями широкоформатного друку, також можна прикрасити квартиру готовими фресками в різному стилі. Але багатше і ефектно виглядає художній розпис , який виконаний безпосередньо майстром на поверхні стін або стелі. Існують майстерні, які пропонують такі художні послуги.

Ескіз малюнка розробляється індивідуально, після ознайомлення з побажаннями клієнта. Даний вид обробки враховується при розробці дизайну інтер'єру, оскільки колірне рішення малюнка має гармоніювати з іншими відтінками обстановки.
  Для виконання художнього розпису використовуються безпечні, екологічно чисті фарби, що не виділяють токсичних речовин. При замовленні майстра можна поцікавитися, виробами якої марки будуть виконані малюнки. Особливо варто потурбуватися про даний факторі при декоруванні дитячої кімнати.
Вартість виконання художнього розпису визначається в індивідуальному порядку. Надсилайте нам приклади малюнків, які необхідно виконати, їхні розміри, де вони будуть нанесені та інші побажання.

художній розспис стін художній розспис стін художній розспис стін

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65