дизайн интерьера
Будівництво, ремонт і оздоблення

Свіжі ідеї для інтер'єру

Замовити

Ви так втомилися від інтер'єру власної квартири? Значить прийшов момент, коли потрібні кардинальні зміни дизайну інтер'єру ! Якщо є багато задумів, то цілком можна самому і своїми руками внести нову і свіжу нотку Вашій оселі.
  Не обов'язково мати професією дизайнера, щоб впорається з цим завданням. Просто потрібно володіти вродженим почуттям смаку при підборі квітів, вміти розставляти акценти і врахувати кілька важливих моментів. Також деякі підказки можна знайти в журналах дизайну інтер'єру або інтернеті.
  Спочатку слід визначиться, в якому стилі буде Ваш дизайн інтер'єру квартири: класицизм, романтизм, кантрі або мінімалізм. Якщо важко вибрати щось одне, то можна з кожного стилю взяти потроху того, що більше подобається. Це рішення досить сміливе, але воно зможе додати інтер'єру неповторність і оригінальність.

Сьогодні дуже популярний стиль мінімалізм. У цьому стилі передбачається мінімум меблів, максимум вільного простору. У такому стилі широко використовують метал і скло. Серед квітів перевагу мають білі і чорні тони, такі кольори дають відчуття простору. Стіну можна прикрасити, наприклад, фотошпалерами з масштабним зображенням - це привнесе в дизайн інтер'єру акцент. У такій квартирі буде тільки все найнеобхідніше і нічого зайвого.
  Не забудьте все ідеї обговорити з домочадцями, щоб вони разом з вами розділили переваги і внесли свої побажання, тоді в будинку буде гармонія.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65