ремонт спальни
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ідеї інтер'єру при ремонті спальні

Замовити

Спальня є приміщенням в будинку, де людина може відпочити і набратися сил. Для забезпечення гарного відпочинку потрібна відповідна обстановка.
  Для створення неповторного інтер'єру спальні можна використовувати такий стиль, як хай-тек. Для цього стилю характерні чисті кольори. В основному використовують металеві елементи.

Стеля спальні в стилі хай-тек

Для створення даного стилю в спальні використовують різні обробки стелі. Можна зробити підвісну або натяжна стелю. Найкращим варіантом натяжної стелі є глянець і металік. Глянцеві стелі мають здатність візуально збільшувати приміщення. Така здатність є оптимальним варіантом для спалень, площа яких не радує розмірами. Акрилова натяжна стеля інтер'єру спальні також хороший варіант для стилю хай-тек.
  Підвісні стелі також можуть бути присутніми в даному стилі. Ідеальним рішенням цього стануть підвісні стелі армстронг, для створення яких використовують незвичайні декоративні матеріали, такі як арматура, хромована труба або металева поверхня. Монтаж такої конструкції необхідно проводити дуже ретельно, щоб створити оригінальну стеля. Оригінальну стелю можна створити і за допомогою багаторівневого підвісної стелі, на якій буде імітація нічного неба. Для створення такого ефекту використовують маленькі лампочки, які нагадують зірки. Дане рішення додасть романтику в інтер'єр спальні.

Підлога спальні в стилі хай-тек

Для обробки підлоги можна використовувати дерев'яні матеріали. Можна вкласти паркет з широкою і довгою дошками або ламінат. Основне, чого необхідно дотримуватися при створенні стилю хай-тек - це непомітна текстура підлогового покриття. Паркету, в свою чергу, можна надати перламутровий блиск або холодний колір. Лінолеумне покриття також використовують в такому стилі. Єдиною вимогою до нього є відсутність імітації дерева. Блискуча плитка також має місце в декорі спальні.

Стіни спальні в стилі хай-тек

Для стін характерні такі якості, як гладкість і блиск. В даному випадку шпалери є не найкращим рішенням. Оптимальним варіантом для цього буде фарба, яка додасть необхідний блиск і гладкість. Також стіни можна обробити металізованими шпалерами. Даний матеріал дуже добре відбиває світло. Також вони добре очищаються і мають великий термін служби.

Двері спальні в стилі хай-тек

Для стилю хай-тек характерні металеві або скляні двері. Двері можуть бути розсувними або звичайними. Можна також використовувати скляні двері в металевій оправі. Можна монтувати в двері світлодіоди.

Японський стиль спальні

У наш час японська культура дуже цікава для жителів інших країн. Це не тільки кулінарні страви і одяг, але і цікавий дизайн в будинку. Для створення оригінального японського стилю в інтер'єрі спальні необхідно з відповідальність підійти до обробки підлоги і стелі, стін.

Підлога спальні в японському стилі

Для статі дуже часто використовується татамі (циновка) з очерету або дерева. Таке підлогове покриття вимагає регулярного обновленіяТакже доречно буде використання бамбукового ламінату, дерева або мармурової плитки. При цьому слід не забувати про гармонію кольору.

Стеля спальні в японському стилі

Стеля повинна створювати відчуття легкості і невагомості. Для досягнення цього завдання в інтер'єрі спальні використовують підвісні стелі, які розбивають балками. Таким чином утворюються квадрати, під якими ховають підсвічування. Для цього на підсвічування накладають матове скло. Витончену стелю можна створити за допомогою матового натяжної стелі.

Оздоблення стін спальні в японському стилі

Японський будинок практично позбавлений міжкімнатних стін. Для поділу приміщень використовують седзи. Сьодзі - спеціальні розсувні ширми, для виготовлення яких використовують дерево і папір. Створити такий елемент конструкції в побудованому будинку нереально. Тому необхідно максимально імітувати японський стиль. Для обшивки стін використовують дерев'яні панелі.   Стіни також можна обробити натуральними світлими тканинами. Не останнім варіантом є і бамбукові шпалери, на яких зображені різні японські орнаменти.
  Ремонт спальні дуже відповідальна справа. Перед початком ремонту необхідно точно вирішити, який декор ви хочете створити. Адже від стилю приміщення залежить, яку обробку та матеріали використовувати для ремонту. Кожному стилю відповідає своя оздоблення стін, стелі та підлоги. Головне, щоб ваші бажання в декорі збігалися з вашими потребами.   В ремонті будь-якого приміщення необхідно дотримуватися правильної послідовності робіт. Якщо ви не можете самі зробити ремонт і вибрати стиль спальні, то можна звернутися за допомогою до професіоналів.

дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру дизайн інтер'єру

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65