ремонт дитячої
Будівництво, ремонт і оздоблення

Інтер'єр малогабаритної дитячої кімнати

Замовити

Вирішивши створити свій індивідуальний інтер'єр дитячої кімнати , необхідно дуже ретельно підійти до цього питання. По-перше, варто дізнатися у фахівців: дитячих психологів і педіатрів, яким повинен бути інтер'єр кімнати Вашої дитини. По-друге, варто добре вивчити різні пропозиції дизайнерів - спеціально підготовлені стилі і різновиди інтер'єрів для дитячої кімнати.
  Ці два кроки дуже важливі, так як дитяча психологія сильно відрізняється від дорослої: кожен навколишній їх предмет, форма, колір і відтінок, запах - все це впливає на свідомість дітей, а також направляє його індивідуальний розвиток особистості в потрібне русло. В даний час можна зустріти величезну кількість супутньої літератури, яке містить в собі різні описи інтер'єрів дитячих і ігрових кімнат. Тому постарайтеся вихопити хоча б невелику частину рекомендацій для складання основи Вашого проекту.
  У сучасне поняття інтер'єру входять всі ті речі, обриси і предмети, що ми можемо охопити швидким поглядом: меблі зі своїм колоритом і плануванням, стіни і вікна, підлогу і стелю, освітлення (штучне або природне) і багато-багато іншого. І, навіть не володіючи навиками або спеціальною освітою, ми можемо прогнозувати ситуацію і зробити висновки, чи буде комфортним перебування дитини в даному приміщенні або достатньо буде для нього вільного простору, яке залишилося в результаті зміни інтер'єру.

Але, щоб інтер'єр зробити комфортним і просторим, потрібно мати необхідні знання. Використовуючи їх правильно, а також спираючись на власний смак, можна почати приступити до створення індивідуального інтер'єру дитячої кімнати .
  Основне правило для малогабаритних кімнат - це відсутність предметів, які будуть захаращувати малий простір дитячої. Для цього постарайтеся підібрати невеликі компактну меблі, які дозволяють вмістити велику кількість дитячих речей, так необхідних дитині.
  Головною особливістю таких кімнат повинен стати килим з дрібним ворсом, який повинен бути розміщений по всій центральній частині підлоги приміщення. Для дитячих іграшок необхідно виготовити або купити пластмасові висувні ящики на маленьких коліщатах або роликах, які будуть забиратися під ліжко або дитячий стіл. Вони мають невеликий розмір, легкі, не піддаються впливам вологи (що дуже зручно, коли виникне необхідність їх мити), та й самі по собі вони є іграшкою для дитини.
  При оформленні інтер'єру приміщення для підлітка необхідно проконсультуватися з самою дитиною і прислухатися до його думки. Він краще знає свої потреби і потреби, а батьки цілком можуть допомогти йому втілити всі ці дитячі мрії в реальність.

ремонт квартир ремонт квартир ремонт квартир

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65