дерев'яний навіс
Будівництво, ремонт і оздоблення

Виготовлення навісу своїми руками

Замовити

На будь-якій заміській ділянці повинно бути місце для відпочинку, де можна провести час з сім'єю і друзями на свіжому повітрі. Для організації зони відпочинку необхідно місце, де можна готувати їжу або смажити м'ясо, а також альтанка, щоб сховатися від сонця або дощу.
Сьогодні існує величезна кількість будівельних матеріалів, з яких з яких можна звести альтанку. Одним з таких матеріалів є полікарбонат. При величезному виборі колірних рішень цей будівельний матеріал гармонійно впишеться в загальний ландшафт будь-якої ділянки.
Полікарбонат - це дуже податливий будівельний матеріал, тому монтаж полікарбонату легко можна здійснити самостійно, особливо, якщо немає вільних коштів на залучення професіоналів. Приступаючи до будь-яких видів будівельно-монтажних робіт необхідно подбати про дотримання заходів техніки безпеки. У зв'язку з цим настійно рекомендується використовувати спецодяг та робоче взуття.
Навіс може бути абсолютно будь-якої форми: плоским, зігнутим і навіть куполообразним. Форма альтанки залежить від передбачуваних навантажень і товщини полікарбонату.

Товстий полікарбонат не підійде для покрівлі у вигляді купола, оскільки нездатний згинатися. Варто відзначити, якщо ви не впевнені в своїх розрахунках, то є сенс звернутися за розробкою проекту до професіоналів.
Листи полікарбонату кріпляться на каркас, який може бути виконаний з дерева або металу. Перш, ніж почати монтаж навісу , необхідно розібратися з напрямком повітряних каналів листів полікарбонату, оскільки згинати листи можна тільки поперек лінії повітряних каналів.
Панелі необхідно встановлювати таким чином, щоб захисна плівка знаходилася на зовнішній стороні. Зазвичай, яка сторона захищає від ультрафіолету, можна дізнатися по пакувальної стрічки.
Кріплення листів до готового каркасу здійснюється за допомогою спеціальних саморізів. Щоб відрізати необхідний розмір, можна використовувати канцелярський ніж.

виготовлення навісів виготовлення навісів виготовлення навісів

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65