грунтовка стін
Будівництво, ремонт і оздоблення

Поверхневі та ізолюючі грунтовки

Замовити

Основне завдання проникаючих грунтовок полягає в тому, щоб фінішне покриття надійно трималося на поверхні без відшаровування і тріщин. Такі грунтовки збільшують адгезію, тобто силу зчеплення поверхні стіни зі шаром декоративного покриття. Існують також і грунтовки, глибоко проникають в матеріал стіни і зміцнюють його пухкий зовнішній шар.
  Широко застосовувалися раніше грунтовки на основі ПВА сьогодні поступово виходять з ужитку, оскільки не забезпечують достатньої якості підготовки поверхні. Їх основний недолік в тому, що утворена ними плівка не має властивості паронепроникності, і стіни під ній не «дихають». Коли волога накопичується в товщі стіни, тонка плівка, утворена ґрунтовкою на основі ПВА, починає відшаровуватися.
  Сучасні грунтовки за своїм складом можуть бути водними та на основі органічних розчинників. Грунтовки на водній основі більш екологічні, але грунтовки на розчинниках здатні набагато глибше проникати в поверхню стін, а іноді це буває важливо.
  Відшаровування і осипання декоративного покриття - не єдина їх проблема. Іноді після нанесення такого покриття можна побачити утворилися плями, муарову сітку або розлучення. Поява таких дефектів може бути пов'язано з дрібними дефектами в підготовці поверхні. Верхній шар фінішної шпаклівки при шліфуванні під фарбування може місцями стиратися, оголюючи шар більш грубого і пористого матеріалу.

При нанесенні фарби на стертих місцях покриття набуває іншу фактуру і в залежності від освітлення може набувати інший відтінок - більш насичений або навпаки, більш блідий у порівнянні з рештою поверхні.
  Для того щоб уникнути при фарбуванні стін цього ефекту, застосовують ізолюючі грунтовки. Вони дозволяють додатково вирівняти поверхню і навіть відсотків на 15 знизити витрату фарби. Такі грунтовки чудово приховують такі дефекти як нікотинові плями, сліди протікання, сліди фломастера на стінах дитячої та ін. Також зручно їх застосовувати на вже пофарбованої поверхні в тому, наприклад, випадку, коли проводиться легкий косметичний ремонт і потрібно покрити водоемульсійною фарбою стіни, пофарбовані масляною.
  За допомогою ізолюючих грунтовок також можна легко радикально змінити колір стін навіть з чорного на білий, не використовуючи велику кількість фарби.
  Найбільш поширеною помилкою при роботі з проникаючою ґрунтовкою стає спроба наносити її знову і знову, поки поверхня не почне блищати. Однак це зводить нанівець весь ефект від її застосування. Проникаючі грунти не повинні створювати на поверхні плівку, вони повинні максимально вбиратися в верхній шар матеріалу стін. А ось ізолюючі грунти призначені саме для того, щоб створювати на поверхні стіни стійку до відшарування паропроницаемую плівку. Кожен з типів грунтовки виконує своє завдання, і підходити до нанесення того чи іншого типу слід відповідно.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65