енергозберігаючий склопакет
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як зберегти тепло в квартирі

Замовити

Зі зниженням температури після теплих літніх днів багато хто стикається з тим, що в квартирі також стає холодно. При цьому опалювальний сезон ще не почався.
  Найчастіше, щоб зберегти тепло в квартирі , використовуються різні опалювальні електроприлади або кондиціонер. Але це не зовсім безпечно, і, крім цього, піддається ризику здоров'я мешканців.
  Перш за все, щоб зберегти тепло в квартирі , можна почати з утеплення джерела холоду - вікон, якщо ще встановлені старі вікна. А можна встановити сучасні герметичні металопластикові вікна або вікна з дерев'яного євробруса.   Багато сучасних будинків будуються вже з вікнами ПВХ, які не потребують додаткового утеплення, так як вже є герметичними і укомплектовані енергозберігаючими склопакетами.

Щоб додатково зберегти тепло в квартирі, можна взяти за правило на осінньо-зимовий період застеляти підлоги килимами, навіть якщо ви не прихильник цього покриття. Підлога найчастіше погано прогрівається, навіть якщо використовуються опалювальні прилади.
  Як не парадоксально, але вже доведено, що наявність щільних штор - це досить хороший захист від холодного повітря, що надходить від вікна. Тому в холодну пору завішуйте вікна шторами, бажано щільними. Також рекомендується герметично закривати вікна і двері (слід увагу приділити справності віконного утеплювача), щоб не створювати протяг. При цьому слід пам'ятати про провітрювання.

вікна зі склопакетами вікна зі склопакетами вікна зі склопакетами

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65