водяний електронагрівач
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як вибрати електричний нагрівач в квартиру

Замовити

Сьогодні, навряд чи, хтось може уявити своє життя без води, особливо без гарячої. У літній період часу, коли гарячу воду відключають в плановому порядку, багато хто починає замислюватися над різними варіантами центрального гарячого водопостачання постачання. Деякі люди намагаються замінити гаряче водопостачання децентралізованою системою, в якій метод створення гарячої води здійснюється для заміської дачі або окремого житла. Водне нагрівання в такій системі здійснюється за допомогою газу або електрики. У побутовому застосуванні електронагрівачі використовуються найчастіше, що обумовлено простотою їх монтажу і невисокою ціною. Водні електронагрівачі бувають двох основних типів: проточний і накопичувальний.
  Бойлери та накопичувальні елементи зроблені так: теплоізоляційна ємність обладнана спеціальним нагрівальним елементом, який встановлений всередині. Із зовнішнього боку ємність має облицювання, на якій встановлені елементи, за допомогою яких можна управляти рівнем потужності і температури. Температурний режим можна задати за допомогою термостатичного елемента в приблизному діапазоні від 45-ти до 80-ти градусів за Цельсієм.
  Водонагрівання відбувається до певного температурного режиму, а при витраті води або її охолодженні пристрій підтримує необхідний термостатичний режим, який може включити або відключити ТЕН. За допомогою сучасних методів теплоізоляції можна досить ефективним чином мінімізувати теплові втрати і тривалий період часу тримати воду в потрібному температурному режимі.

Електричні водонагрівачі, крім усього іншого, мають ефективний захист від потенційного промерзання, який мінімізує падіння температурного режиму менше 5-ти градусів. Накопичувальні електронагрівачі, в свою чергу, діляться на: «напірні» і «безнапірні». Безнапірні ще не означає відсутність напору води тощо. Основна суть полягає в тому, що під час нагрівання води, всередині бойлера не виникає надлишковий пресинг. Це трапляється в результаті того, що в процесі нагрівання зайва вода йде через спеціалізований носик. Електронагрівачі такого типу використовуються разом зі змішувачем, який може перекрити воду під час її надходження в бойлер, після припинення водозабору. Електричні водонагрівачі напірного типу вбудовуються в систему гарячого водопостачання постачання і можуть функціонувати разом з системами точок водного розбору, в яких вода утримується під тиском спеціалізованої водопровідної системи. Бак електронагрівачів, зроблений з високоміцної сталі, витримує пресинг більше 10 бар. Для захисту від корозійного впливу зсередини, електронагрівачі покривають спеціальною антикорозійною емаллю за унікальною технологією. Щоб домогтися високого захисту, в електронагрівачах, оснащених сталевим бойлером, застосовують магнієві аноди антикорозійного значення, які поступово розчиняються, заповнюючи малі тріщинки. Середньостатистичний термін експлуатації магнієвого анода становить три роки.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65