кухня
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як вибрати кухню

Замовити

При виборі кухні варто мати на увазі, що це серйозна і відповідальна покупка, оскільки купується кухня не на один і два роки, а в особливих випадках навіть не одне покоління. Отже, як підійти до цього питання, щоб потім не було прикро за дорогу покупку.
  Можна почати свій вибір з перегляду спеціалізованих меблевих журналів, але швидше і інформативніше буде почати пошук інформації в інтернеті. Тут можна знайти безліч прикладів кухонь відмінної якості.
  В першу чергу виникне питання, що треба робити на початку: зробити ремонт квартири або вибрати кухню. Логічно припустити, що краще спочатку зайнятися вибором кухні, і тільки після цього приступати до ремонту квартири. Пов'язано це з зручністю насамперед для вас, а також для будівельників, які будуть виробляти вам ремонтні роботи. Вже після вибору кухні будуть відомі всі кошториси під розетки, каналізацію, підсвічування, а також не маловажно вид, фасон і стиль обраної кухні, під яку ви будете оформляти загальну гаму кухні.

 

Якість кухні

 

При великому виборі кухонь , все-таки, найважливішим в якості кухні є матеріал, з якого вона виготовлена, тобто її фасади. Ці робочі поверхні схильні до робочого навантаження найбільше. Фасади виробляють з різних матеріалів, і кожні з них є, де краще, а де гірше інших. Але найбільш якісними, все-таки, вважаються кухні масив - вони виготовляються з деревини і в свою чергу володіють досить високою міцністю і довговічністю.

Такі кухні дуже прості в догляді, поверхня добре миється, а сама грязь до неї не пристає.   Фасади покриваються пластиком або спеціалізованої емаллю. Все це робиться для того, щоб захищати від механічних пошкоджень, а також щоб волога не проникала всередину.

Як вибрати стільницю

 

При виборі стільниці в кухню варто перш за все подумати про її товщині. Стандартна товщина складає не менше 38 мм. Такі стільниці має високу міцність і якістю поверхні, вона не буде прогинатися і деформуватися під навантаженнями. Ще один не мало важливий плюс товстої стільниці 38 мм - це її зовнішній вигляд. Виглядають вони куди краще і багатше своїх тонких аналогів. До того ж стільниця 38 мм дозволить з легкістю вбудувати варильну поверхню.

Кухонні дрібнички

При виборі кухні дуже важливо різні дрібниці, типу фурнітури, доводчиків для дверей, стекол, стиків між стільницями і плінтуса купувати належної якості, а так само тільки у перевірених фірм. Тому що від їх якості буде залежить краса і зручність користування кухнею, а також ваш настрій від часу проведеного на кухні.

вибір кухні вибір кухні вибір кухні

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65