розстановка меблів
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як підібрати меблі для квартири: поради

Замовити

За допомогою правильно підібраних меблів у вашому будинку створюється затишок і порядок.
  Меблі повинні бути підібрані відповідно до правил. Мова не йде про модний зараз понятті Фен-шуй. Головне підібрати потрібну кількість якісних меблів, які чудово впишуться в простір кімнати або квартири. Для цього слід зрозуміти, як саме планується організувати простір, що і де має знаходитися, яку функцію виконуватиме кожне приміщення.
  Для того, щоб правильно меблювати кімнату необхідно виділити її центр і розставляти меблі рівномірно щодо центра. Щоб прикинути як буде розставлені меблі, найкраще використовувати спеціальні програми або намалювати план квартири. Таким чином, можна буде розглянути кілька варіантів без того, щоб носити меблі з кімнати в кімнату.

Поговоримо про якість меблів. Слід вибирати якісні екологічні меблі від відомого виробника. Не варто економити і брати "хорошу і дешеву" меблі у невідомого виробника. Продукція такої компанії може виявитися не належної якості, а фірма-одноденка кане в лету через кілька місяців після покупки, і, в разі чого, ні до кого буде звернутися для ремонту або заміни браку.
  Також не варто переплачувати за бренд. Пам'ятайте, що, купуючи розрекламовані речі (не тільки меблі), ви платите гроші за ім'я. Тому слід звернути увагу на золоту середину і взяти товар з максимальною балансом між ціною і якістю.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65