поклейка шпалер
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як підібрати шпалери для стін

Замовити

Стіни - сама переглядається поверхню всього приміщення, тому і їх обробка відстоює головне місце в загальному дизайні. Правильно підібрані шпалери для стін допоможуть підкреслити всі переваги вашого приміщення, а також приховати наявні недоліки. У виборі шпалер для стін першим бажанням є випробування їх на дотик. І не слід нехтувати цим бажанням, тому що якість самих шпалер в основному і визначається якістю паперу, з якого вони виготовляються.
  Кращим варіантом для обклеювання будинку будуть шпалери з більш щільного паперу, а кращим вибором будуть багатошарові шпалери, які відрізняються як високою міцністю, так і дозволяють приховати різні дефекти стін.

 

На сьогоднішній день зустрічаються такі типи шпалер:

  • паперові
  • текстильні
  • вінілові
  • флізелінові

Вибір шпалер полягає в задачах, які планується вирішити при ремонті квартири.

У разі, якщо до приміщення пред'являють більш підвищені гігієнічні вимоги, то слід зупинитися на виборі вінілових шпалер, так як їх можна легко чистити щіткою з м'яким ворсом, а також зволожену ганчірку вони переносять з легкістю. Вологостійкі шпалери, як правило, завжди користуються популярністю. Знак, який вказує на ту чи іншу ступінь вологостійкості шпалер, обов'язково повинен бути вказаний на етикетці.
Бамбукові шпалери для стін відрізняються тим, що їх можливо фарбувати в необхідний колір.
  Текстильні шпалери для стін частіше підходять для створення екологічного інтер'єру. Особливий комфорт створюється пористими шпалерами, забезпечується природний повітрообмін в приміщенні.
  Крім як якість матеріалу, також дуже важливо і якість фарби, якою наноситься малюнок на шпалери. Бути досить впевненим в тому, що фарба на шпалерах нетоксична, можливо тільки придбавши шпалери відомих виробників, тому що останні зацікавлені в підтримці своїх позицій на ринку збуту, і не будуть втрачати своє ім'я, пропонуючи неякісний товар.
  Часто маркування рулонів шпалер містить в собі значок, який вказує на стійкість шпалер до дії ультрафіолетових променів. Дані шпалери не вицвітають, а малюнок залишається як соковитим, так і яскравим, навіть, якщо вони поклеєні в приміщенні на сонячній стороні.
  Після всього того, як вирішено питання щодо якості, можливо задуматися і над стороною естетики питання. Шпалери в своєму складі мають як різні малюнки і колір, так і різну фактуру.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65