дерев'яна вагонка
Будівництво, ремонт і оздоблення

Як вибрати дерев'яну вагонку

Замовити

На відміну від пластикових панелей ПВХ (безшовної вагонки), дерев'яна вагонка не боїться ні спеки, ні механічних пошкоджень, ні низьких температур. Але при цьому повинна бути обов'язково виконана відповідна фінішна обробка деревини.
  Дерев'яна вагонка ділиться на класи: «А», «Б» і «Екстра» клас. Дані категорії між собою відрізняються наявністю сучків і їх якістю. У дерев'яній вагонЦі класу «Б» допускається більша кількість сучків, ніж в інших класах, також можуть зустрічатися неживі чорні сучки, які з часом можуть випасти.
  У дерев'яній вагонці класу «А» зустрічається менша кількість сучків. Всі сучки є живими, тому виключається ймовірність їх подальшого випадання.

Дерев'яна вагонка «Екстра» класу не має ніяких сучків. Її основне призначення - оздоблення бань і саун. Дуже добре для бань і саун підходить вагонка з осики. Вона не боїться високих температур і вологості.
  Є також клеєна дерев'яна вагонка без сучків. Але за якістю вона поступається вагонці з масиву.
  Спочатку дерев'яна вагонка, яку пропонує сучасний ринок будматеріалів, нічим не оброблена. Після завершення робіт її можна покрити морилкою, фарбою, лаком або маслом. При покритті першим шаром лаку ворс піднімається і відчувається деяка шорсткість. При бажанні можна вагонку прошлішувати. Необроблене дерево при висиханні деформується, тому фінішна його обробка повинна бути обов'язково.
  Якщо хочеться натуральний матеріал в житловому приміщенні або балконі, дерев'яна вагонка - оптимальний вибір.

Дерев'яна вагонка Дерев'яна вагонка Дерев'яна вагонка

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65