вхідні двері
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт квартири: як вибрати вхідні двері

Замовити

У нинішній час ні для кого секрет, що найнадійніші вхідні двері - металеві. Переваги цього виду дверей видно неозброєним поглядом. Як правило, металеві вхідні двері виробляють з дуже міцних сплавів металів, таких, як сталь. Це означає, що звичайна людина не зможе банально зламати двері або якось пошкодити її. Крім цього, всі металеві вхідні двері встановлюються на спеціальні протизнімні штирі, які ефективно протистоять зняттю дверей з петель. До того ж, металеві двері досить стійкі до вогню.
  Виходячи з вищесказаного, металеві двері мають дуже багато переваг. Сьогодні на будівельному ринку безліч різних моделей вхідних дверей. Даний невеликий огляд допоможе вибрати з різноманіття дійсно якісну і надійну двері.
  Для того, щоб зробити правильний вибір вхідних дверей при покупці, потрібно мати хоч невелике уявлення про те, як ті чи інші двері були вироблені і як вони експлуатуються. При виборі металевих дверей необхідно пам'ятати, що установча коробка дверей повинна приварюватися щільно до стіни. Дверні штирі повинні бути виготовлені зі сталі.

Не забувайте про вічко двері. Якісні металеві двері повинні бути оснащені декількома вічками, що мають широкий кут огляду. Загальна товщина дверей не повинна бути менше 40 міліметрів. Кращим матеріалом для виготовлення дверних листів є сталь, хоча можна купувати двері з залізними листами. Як мінімум, двері повинні мати три ребра - два вертикальних, одне горизонтальне. Краще, звичайно, чотири.
  Особливу увагу слід приділяти замкам в двері. Також потрібно пам'ятати, що мінімальна кількість замків в двері - два. Замки повинні бути різних типів, це набагато ускладнить процес безпосереднього злому. Природно, що замки повинні бути дуже надійними. Можна придбати замки окремо. В цьому випадку, віддавайте перевагу авторитетним виробникам, вкрай не рекомендується купувати дешеві замки.

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65