комплексний ремонт квартири
Будівництво, ремонт і оздоблення

Капітальний ремонт квартири

Замовити

Комплексний ремонт квартир передбачає не тільки поверхневу обробку, але і заміну всіх комунікацій.
  Капітальний комплексний ремонт квартир, проведений якісно, дозволить підготувати житло на наступні 10-15 років експлуатації. За цей час інтер'єр не втратить в якісному аспекті.
  Під час проведення капітального ремонту квартир, фахівцями проводяться роботи з перепланування, зведення, а також демонтажу перегородок, вирівнювання стель, підлог, стін. Виконується заміна комунікацій, установка вікон і дверей, укладання підлог і т.д.

 

Капітальний ремонт квартири здійснюється в більшості випадках:

  • Аварійний стан житлового приміщення. Переважно такий ремонт замовляють після придбання квартири за невисокою вартістю або якщо вона відноситься до старого фонду. У подібних ситуаціях комплексний ремонт квартири вимагає делікатного підходу, так як в більшості випадків піддається заміні всі старі покриття, які була зіпсовані або з роками стали непридатними. У таких ситуаціях фахівці спочатку здійснюють чорнову обробку, тобто проводять відновлення швів стінових перегородок, вирівнюють підлоги, видаляють шпалери, сантехніку, дверні конструкції і так далі. Після того як всі ці роботи проведені, здійснюють розробку дизайну квартири. Тільки після узгодження і схвалення замовником майбутнього дизайну виконуються оздоблювальні роботи;
  • Необхідно з нежитлової будівлі зробити житлове приміщення. У подібних ситуаціях потрібно не просто капітальний ремонт квартири , а повне перепланування будівлі. У подібній ситуації необхідно повністю змінити внутрішній простір об'єкта, здійснити підведення всіх необхідних комунікацій, провести внутрішню обробку. Такий тип ремонту досить трудомісткий і вимагає достатнього досвіду і знань;
  •  
  • Бажання замовника надати квартирі новий вигляд. У подібних ситуаціях зміні піддається внутрішнє оздоблення приміщень, при цьому проведення робіт ведеться по строго розробленому плану. У деяких випадках, такий капітальний ремонт квартири вимагає перепланування приміщень, зміщення внутрішніх перегородок і так далі. Спочатку над проектом працюють дизайнери, якими складається план подальших робіт.
 

Ціни на ремонт квартир залежать від складності ремонтних робіт, від собівартості використовуваних будівельних матеріалів та інших факторів. На підставі переваг і вимог замовника складається кошторис, в якій повністю наводяться всі витрати на проведення ремонтних робіт, включаючи доставку необхідного закупівельного матеріалу.

ремонт квартири ремонт квартири ремонт квартири

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65