комплексний ремонт квартири
Будівництво, ремонт і оздоблення

Капітальний ремонт квартири

Комплексний ремонт квартир передбачає не тільки поверхневу обробку, але і заміну всіх комунікацій.
  Капітальний комплексний ремонт квартир, проведений якісно, дозволить підготувати житло на наступні 10-15 років експлуатації. За цей час інтер'єр не втратить в якісному аспекті.
  Під час проведення капітального ремонту квартир, фахівцями проводяться роботи з перепланування, зведення, а також демонтажу перегородок, вирівнювання стель, підлог, стін. Виконується заміна комунікацій, установка вікон і дверей, укладання підлог і т.д.

 

Капітальний ремонт квартири здійснюється в більшості випадках:

 • Аварійний стан житлового приміщення. Переважно такий ремонт замовляють після придбання квартири за невисокою вартістю або якщо вона відноситься до старого фонду. У подібних ситуаціях комплексний ремонт квартири вимагає делікатного підходу, так як в більшості випадків піддається заміні всі старі покриття, які була зіпсовані або з роками стали непридатними. У таких ситуаціях фахівці спочатку здійснюють чорнову обробку, тобто проводять відновлення швів стінових перегородок, вирівнюють підлоги, видаляють шпалери, сантехніку, дверні конструкції і так далі. Після того як всі ці роботи проведені, здійснюють розробку дизайну квартири. Тільки після узгодження і схвалення замовником майбутнього дизайну виконуються оздоблювальні роботи;
 • Необхідно з нежитлової будівлі зробити житлове приміщення. У подібних ситуаціях потрібно не просто капітальний ремонт квартири , а повне перепланування будівлі. У подібній ситуації необхідно повністю змінити внутрішній простір об'єкта, здійснити підведення всіх необхідних комунікацій, провести внутрішню обробку. Такий тип ремонту досить трудомісткий і вимагає достатнього досвіду і знань;
 •  
 • Бажання замовника надати квартирі новий вигляд. У подібних ситуаціях зміні піддається внутрішнє оздоблення приміщень, при цьому проведення робіт ведеться по строго розробленому плану. У деяких випадках, такий капітальний ремонт квартири вимагає перепланування приміщень, зміщення внутрішніх перегородок і так далі. Спочатку над проектом працюють дизайнери, якими складається план подальших робіт.
 •   Ціни на ремонт квартир залежать від складності ремонтних робіт, від собівартості використовуваних будівельних матеріалів та інших факторів. На підставі переваг і вимог замовника складається кошторис, в якій повністю наводяться всі витрати на проведення ремонтних робіт, включаючи доставку необхідного закупівельного матеріалу.

  Телефонуйте!

  Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

  (044) 383-58-36; (063) 025-51-65