кухня
Будівництво, ремонт і оздоблення

Поєднання кольорів в інтер'єрі кухні

Замовити

Кухня є одна з найважливіших кімнат у вашому будинку. У ній люди збираються, вечеряють і проводять час разом. Кухня повинна бути зручною і тоді ваші гості, і родичі будуть від неї в захваті. Вибір ідеальної колірної схеми кухні може здатися складним завданням. Є багато доступних варіантів, які зможуть зробити вашу кухню неповторною. У цій статті ми вам розповімо про декілька варіантів, які зараз в моді.

Відповідність колірної схеми

Однак можуть виникнути проблеми при виборі ідеального кольору для вашої кухні , тому що обраний колір повинен поєднуватися з кольором меблів на вашій кухні. Як правило, більш темні меблі будуть добре поєднуватися з теплими, сучасними або яскравими квітами. У той час як шафи білого кольору добре поєднуються з більш сміливими і пастельними квітами або навіть іншими відтінками білого, тому що вони роблять кухню світлішою.

  • 1. Стиль з використанням різних відтінків білого кольору.

Плитка білого відтінку може зробити вашу кухню яскравою і чистою. Така колірна схема популярна по всі часи й надасть вашій кухні фермерський стиль.

  • 2. Теплий стиль.

Для того, щоб оточити себе теплом під час приготування їжі, використовуйте світло-червоні, помаранчеві та жовті відтінки. Ці кольори відмінно підходять для того, щоб створити затишну кухню.

  • 3. Прохолодний і спокійний стиль.

Кухня є найактивнішим місцем в будинку, тому що там проходить повсякденне приготування їжі і збори всіх членів сім'ї під час вечері або обіду. Тому за допомогою кольорової гамми створіть для вашої родини або гостей розслаблюючу обстановку. Використовуйте м'які відтінки зеленого і блакитного на стінах кухні, а також можна додати світло-сірий колір.

  • 4. Яскравий і жовтий стиль.

Колір кухні повинен створювати привітну атмосферу. Використовуючи жовтий колір, ви зможете підкреслити і осучаснити шафою з предметами з нержавіючої сталі. Якщо стіни пофарбувати в жовтий колір, а предмети меблів в чорний або білий, то таке акцентування додасть жовтому кольору нестаріючу привабливість.

  • 5. Бірюзовий стиль.

Якщо вам подобається вінтажний стиль, то бірюзовий колір саме для вас. Це сміливий колір, але не шокуючий, і він зустрічається з різними відтінками. Якщо ви не хочете ризикувати, то виберіть більш м'який бірюзовий колір з білими або кремовими відтінками. Якщо ви хочете, щоб ваша кухня дійсно виділялася, то використовуйте більш яскравий бірюзовий колір з різними відтінками світло-блакитного або зеленого кольору.

  • 6. Червоний та романтичний стиль.

Колір дуже впливає на наш настрій і благополуччя. Червоний колір, часто асоціюється з любов'ю і романтикою може посилити апетит і стимулювати метаболізм. Тому червоний колір є відмінним вибором для вашої кухні! Якщо ви вважаєте червоний колір занадто шокуючим, то невелике додавання коричневого це виправить.

  • 7. Зелений стиль.

Якщо ви ведете здоровий спосіб життя, то кухня з використанням зелених відтінків підкреслить ваші переваги. Коли справа доходить до психології кольору, зелений сприяє зміцненню здоров'я і чистоти. Яскравий зелений колір зазвичай краще поєднується з приладами з нержавіючої сталі або з чорної меблями, що надає кухні сучасний вигляд. Змішайте темно-зелені стіни з світло-зеленою обробкою, щоб створити унікальний вид вашої кухні.

  • 8. Приємний і фіолетовий стиль.

Фіолетовий колір додасть вашій кухні сучасний вигляд, але зазвичай він використовується не дуже часто. Легкий лавандовий фіолетовий колір створює на кухні заспокійливу обстановку. Якщо ви любите це колір, але поки не готові ризикувати, то спробуйте пофарбувати тільки частину стіни, щоб створити акцент і зробити кухню більш барвистою.

  • 9. Суміш пастельних тонів.

Якщо ви хочете додати якийсь колір в свою білу кольорову схему, то пастельні тони є відмінним варіантом, щоб створити яскраву кухню. Плюсом є, то що ваші улюблені пастельні тони можна легко змішувати і поєднувати. Найпопулярнішими пастельними тонами в теперішній час є такі, як світлий синій колір під назвою «Mountain Air» і м'який рожевий, званий «Casa Blanca», які стануть прекрасним доповненням до кольорової гами пастельній кухні.

  • 10. Природний і нейтральний стиль.

Звичайно, не завжди для створення красивої кухні потрібні сміливі та яскраві кольори. Знайдіть контрастні нейтральні кольори, які доповнюють один одного і використовуйте їх в дизайні вашої кухні. Різні відтінки коричневого кольору дійсно можуть зігрівати кухню. Сірий також дуже модний і легко впроваджується в будь-який дизайн.
У теперішній час сірий колір є дуже популярним і відмінно поєднується з різноманітною меблями та обладнанням на кухні. Світло-сірий з кількома відтінками вашого улюбленого кольору в якості акценту може перетворити зовнішній вигляд вашої кухні в той, який буде вам до душі ще довгий час.

встановлення кухні встановлення кухні встановлення кухні

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65