ламіновані вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ламіновані металопластикові вікна

Замовити

Практично всі профілі ПВХ ламінуються як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Можлива також двостороння ламінація на білій основі або оригінальна. Біла основа вікон видна тільки при їх відкриванні. Даний спосіб дозволяє виготовити вікна будь-якого кольору.
  Оригінальні ламіновані вікна виготовляються з профілю на темній основі (коричнева, карамельна, сіра). При цьому це вже заводське виробництво з рідним двостороннім торованих кольором. Недоліком є обмежена кількість кольору (махагон, золотий дуб, темний дуб, морений дуб, антрацит). Дані ламіновані вікна можуть виготовлятися в більш короткі терміни, за рахунок того, що немає необхідності везти білий профіль на ламінацію. Пластикові вікна можуть імітувати структуру дерева.

Зовнішня ламінація вікон виконується для того, щоб вікна не бруднилися (для скління квартир в багатоповерхових будинках). У приватному будинку ламіновані вікна з зовнішньої сторони підкреслять фасад будинку. Внутрішня ламінація вікон виконується для того, щоб гармонійно оформити дизайн інтер'єру.
  Пластикові вікна є вдалим варіантом як для скління заміського приватного будинку, так і квартир багатоповерхового будинку. Це відмінна знахідка для дизайнерів інтер'єру. Велика палітра можливих кольорів, в які можна заламінувати вікна дозволяє зробити будь-який інтер'єр гармонійним і стильним.
  ПВХ плівка Renolit, яка накатується на профіль вікна, добре миється і має рифлену структуру, яка вдало імітує дерево. Плівка стійка до впливу сонячних променів і зберігає свій початковий колір до декількох десятків років.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65