лоджія під ключ
Будівництво, ремонт і оздоблення

Ремонт лоджії під ключ

Замовити

Ремонт лоджії під ключ передбачає виконання комплексу робіт від підготовки самого приміщення до установки освітлювальних приладів.
  Щоб на лоджії було затишно і підтримувався комфортний температурний режим незалежно від погодних умов за вікнами, необхідно виконати ряд робіт: теплоізоляцію стін, звукоізоляцію, оздоблення стін, утеплення підлоги.
  Перше, з чого починається ремонт лоджії, це звільнення приміщення від всіх речей для безперешкодного пересування. Сторонні речі не повинні заважати проведенню ремонтних робіт. Стіни лоджії повинні бути ретельно очищені від старого покриття і прогрунтовані. Під час проведення грунтовки стін вікна необхідно прикрити захисною плівкою.
  Щоб ремонт лоджії був повноцінним, робиться спеціальний «пиріг». На стіни лоджії за допомогою клею кріпиться утеплювач в плитах.

Утеплювач (наприклад, екструдований пінополістирол) закривається фольгованим покриттям для запобігання виходу тепла зсередини приміщення на вулицю. Всі з'єднання фольгованого покриття проклеюються фольгованим скотчем.
  Далі можна виконувати оздоблення лоджії гіпсокартоном. Гіпсокартон за допомогою шуруповерта кріпиться до металевого профілю. Після грунтовки стін виконується закладення швів гіпсокартону. Після проведення комплексних робіт по шпаклівці, шліфовці, грунтовки можна приступати до фінішного фарбування або обклеювання шпалерами.
  Отже, ремонт лоджії при грамотному підході і умілих руках не створює великих труднощів. Середній термін проведення даних робіт на лоджії складає близько тижня.

лоджія під ключ лоджія під ключ лоджія під ключ

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65