металопластикові вікна
Будівництво, ремонт і оздоблення

Міфи про металопластикові вікна

Замовити

Незважаючи на популярність металопластикових вікон і позитивні відгуки їх власників, багато хто до цих пір вірять в сформовані про них міфи.
  Давайте подивимося, наскільки виправдані подібні висловлювання:

Міф №1. Металопластикові вікна несуть небезпеку для здоров'я.

Це твердження народилося через страх людей перед «хімічним» назвою ПВХ та інформацією, що до складу профілю входить Pb (свинець).
Насправді полівінілхлорид (NaCl) абсолютно безпечний для здоров'я людей. Згадаймо, що батьківщина пластикових вікон - Німеччина. Німці дуже ретельно ставляться до екології і впливу навколишніх предметів на здоров'я. Вони не допустили б широкого поширення шкідливого матеріалу. Безпека ПВХ підтверджує і той факт, що його використовують при виготовленні судин для донорської крові.
Що стосується свинцю - його зміст в складі пластикового вікна мізерно мало і він ніяк не взаємодіє з організмом людини. Контакт з ним можливий тільки в тому випадку, якщо ви вирішите спробувати свої металопластикові вікна «на зуб», причому будете робити це регулярно.

Міф №2. Металопластикові вікна не «дихають»

 

Існує думка, що на металопластикових вікнах з'являється конденсат через те, що вони «не дихають». Однак це фізичне явище не залежить від рами. Пітніти можуть і дерев'яні євровікна, і пластикові, і алюмінієві вікна. Зі старими вікнами в радянських будинках таке не відбувалося через те, що були щілини між стіною і вікном. Однак у такій «природної вентиляції» були свої мінуси: протяги, необхідність постійного заклеювання. Питання: чи потрібні вам такі «дихаючі» вікна?
  Сучасні металопластикові вікна герметичні, вони виключають можливість продування, тому зайва волога конденсується на склі. Однак при регулярному провітрюванні приміщення цього не відбудеться.  

Міф № 3. З часом металопластикові вікна жовтіють

   

Колір і властивості вікна визначають добавки, використовувані в його виробництві. Використання якісних добавок гарантує білизну вікон протягом усього терміну служби виробу. При придбанні вікон перевірених виробників неприємних сюрпризів не буде.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65