монтаж вікон
Будівництво, ремонт і оздоблення

Монтаж вікон в цегляному будинку

Замовити

Вікна в будинках з цегли мають унікальну особливість - їх розмір не має якогось певного заздалегідь розміру, два вікна в різних цегляних будинках, зведених за одним і тим же проектом, можуть мати віконні проєми різних геометричних розмірів.
  Наприклад, в панельних будинках розмір вікна є строго заданим, він залежить від розмірів віконного проєму форми, в якій виготовляють панель, і є постійним для всіх будинків даного типу. У будинках цегельних домогтися подібної точності неможливо, так як кожен віконний проєм виконується в результаті ручної кладки.
  Розмір вікна в цегляному будинку вимагає обов'язкового виїзду замірщика на місце майбутньої установки пластикового вікна. Самостійний замір і монтаж вікон в цегляному будинку може обернутися невдачею, так як виробники виготовляють не тільки віконні рами, а й аксесуари до вікон, тому для точного монтажу підвіконь, відливів і козирків потрібно врахувати всі тонкощі і геометричні особливості віконного проєму цегляної будівлі. Виконати цей етап якісно може тільки спеціально підготовлений професіонал.
  Теплопровідність цегляної стіни знаходиться в таких межах, що прийнятний температурний режим приміщення можливий при товщині кладки більш метра для кліматичних умов нашої зони.

При зведенні цегельних будинків в радянські часи в віконний проріз встановлювали дві дерев'яні рами, між якими був повітряний зазор 20-30 см, що забезпечує теплоизолирующую прошарок з повітря.
  Як відомо, при монтажі вікон в цегляному будинку відбувається демонтаж старих рам, при цьому повітряний прошарок зникає. Сучасні технології дозволяють досягти відмінних результатів у питаннях теплозбереження - один склопакет володіє кращими характеристиками, ніж дві дерев'яні рами. Однак, в осінній або зимовий час на відкосах починає з'являтися роса і, як наслідок, через певний час цвіль. Як пояснити подібне явище, адже розмір вікна в цегляному будинку залишився ти самим, всі щілини ретельно задуті, сам склопакет виконаний якісно?
  Вся справа в тому, що цегла, на відміну від пластикового вікна, холод затримує менше. Проміжок 20-30 см між дерев'яними старими рамами компенсував перепад між внутрішньою та зовнішньою поверхнею цегляної стіни, а нова пластикова рама скорочує відстань між холодним повітрям вулиці і теплотою внутрішніх приміщень. В результаті цегла промерзає і утворюється додатковий місток холоду. Для того щоб уникнути наслідків даної неприємної ситуації потрібно посилено утеплювати віконні відкоси.

металопластикові вікна металопластикові вікна металопластикові вікна

Телефонуйте!

Ми робимо Ваше життя комфортнішим!

(063) 025-51-65